Artykuły
Kategorie

17 października 2021 w Parafii św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Opatrzności Bożej w Bartągu odbył się  VIII Stawigudzki Festiwal Muzyki Sakralnej,

Nieprzerwanie od roku 2013 w gminie Stawiguda organizujemy Stawigudzki Festiwal Sakralny. Nazwa odnosi się do gminy nie do miejsca gdzie się odbywa. Pierwsza edycja odbyła się w kościele w Stawigudzie, druga w Bartągu, trzecia w Dorotowie- od czwartej edycji festiwal odbywa się w kościele w Bartągu.

7 października 2018 w Parafii św. Jana Ewangelisty i Sanktuarium Opatrzności Bożej w Bartągu odbył się  VI Stawigudzki Festiwal Muzyki Sakralnej,

Dnia 8 października 2017 roku odbył się jubileuszowy V Stawigudzki Festiwal Muzyki Sakralnej. Jego pierwsza edycja odbyła się 4 lata temu w kościele w Stawigudzie. Kolejne odbyły się w Bartągu, Dorotowie a od ubiegłego roku festiwal odbywa się w jednym miejscu - w najstarszej parafii w gminie w Bartągu. Jest to bardzo piękny kościół z dobrą akustyką, idealnie nadający się do organizacji koncertów.

Chcielibyśmy zapoznać Państwa ze szczegółami organizowanej przez nas cyklicznej imprezy licząc, że zainteresujemy wszystkich naszą ofertą.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM