Artykuły
Kategorie

 ,,Klub szczęśliwego człowieka" pod taką nazwą odbywają się spotkania tematyczne dla niezwykle energetycznych i  pozytywnych emerytów z Gminy Stawiguda. 

W ramach działania organizowane są warsztaty artystyczne, kulinarne, z treningu pamięci i inne odpowiadające na potrzeby mieszkańców 60+. 

Organizujemy również wyjazdy kulturalne i wycieczki tematyczne. 

W 2018 roku pozyskaliśmy dofinansowanie z Fundacji BGK na projekt ,,Dodajmy życia do lat", który włączony został w działania klubu i jeszcze bardziej efektywnie rozwijaliśmy działalność na rzecz seniorów.  

Aktualnie spotkania odbywają się w 5 miejscowościach gminy tj. w Bartągu, Gryzlinach, Tomaszkowie, Rusi i Stawigudzie. (z przerwą wynikającą z obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią Covid - 19) 

Przed nami realizacja kolejnych dwóch projektów: ,,Aktywni nie liczą lat, pozytywnie postrzegają świat" na kwotę 15 000, dofinansowanego przez Fundację BGK oraz ,,Przestrzeń Aktywnego Seniora" na kwotę 4500 we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda dofinansowanego z budżetu gminy Stawiguda w konkursie na delegowanie zadań publicznych. 

Koordynator działania 

Lidia Milik 

 

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM