Rodzinne warsztaty Kreatywne Kamień i Drewno
Relacja z XXI Warmińskiego Przeglądu Chórów i Zespołów Śpiewaczych "KURLANTLKA" w Stawigudzie/ 18 i 19.05.2024
Kurlantka 2024 - XXI Warmiński Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych
Artyści z Piwnicy pod Baranami w koncercie "Niech Wino Płynie" - piosenki Jana Kantego Pawluśkiewicza, 25 maja 2024r. godz. 18:00
Zapraszamy na grę terenową realizowaną w ramach RekreAKCJI „Orientuj się! w gminie Stawiguda”/ Gryźliny 25.05.2024
Wernisaż wystawy fotografii Jerzego Łaźniewskiego "Sekretne życie lodu"
23.04.2024
Gra terenowa „Orientuj się! w gminie Stawiguda”
25.05.2024
Zapraszamy na wietrzenie szaf do Bartąga - Bartąski Szafing
25.05.2024

"Gawędy o kłobuku z Tomaszkowa".
Przyjemnego oglądania i słuchania...

Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili i przekazali nam swoje zdjęcia do publikacji:

Mariusz Balcerzak, Wioleta Kozaczuk, Ryszard Łakomiec, Izabela Łęcka-Mówińska,Bogusława Masłowiecka-Miotk, Lidia Milik, Kamila Niesiobędzka, Anna Piskorz, Monika Popis, Ewelina Romanow, Żaneta Salutzka, Wioletta Schulz, Agnieszka Sowińska, Wojciech Traczewski, Agnieszka Wieczorek, Daria Wieczorek, Franciszek Wieczorek, Zofia Wieczorek, Beata Wierzbicka

Z uśmiechem i optymizmem

Zespół GOK

Wernisaż wystawy fotografii Jerzego Łaźniewskiego

Wernisaż wystawy fotografii Jerzego Łaźniewskiego "Sekretne życie lodu"

23.04.2024 17:30 - 11.06.2024 15:00

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Jerzego Łaźniewskiego, który odbędzie się we wtorek 23 kwietnia 2024 r. w Galerii Leśnej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:30.

Gra terenowa „Orientuj się! w gminie Stawiguda”

25.05.2024 10:30 -14:30

Zapraszamy do uczestnictwa w grze terenowej dnia 25.05.2024 r. przygotowanej dla rowerzystów (oraz piechurów/ biegaczy) po ciekawych okolicach Gryźlin. Trasy poprowadzą w kierunku Zielonowa, jez. Pluszne i Miodówka.

Zapraszamy na wietrzenie szaf do Bartąga - Bartąski Szafing

25.05.2024 11:00 -14:00
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na BARTĄSKI SZAFING, czyli wiosenne wietrzenie szafy: sprzedaż/ wymianę ubrań i dodatków, który odbędzie się 25 maja br. (sobota) w godz. 11.00-14.00 w plenerze na terenie za przedszkolem w Bartągu, ul. Nad Łyną 57, Bartąg.

Wydarzenie realizowane jest w ramach cyklu Kobiecy Świat ?
Do zobaczenia!
koordynator działania – Oksana Kuryj - Wysocka

Regulamin czyli o co chodzi?
1. Zgłaszasz, że chcesz przyjść z garderobą do odsprzedania. Wyceniasz, przynosisz, proponujesz i jeśli coś się komuś spodoba odsprzedajesz, uwalniając przestrzeń w swojej szafie, pozyskując złotówki na inne przyjemności. ZGŁOSZENIA dla wystawców e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 maja br.
Może też się okazać, że rozliczysz się w barterze z innymi uczestniczkami, które również do nas zawitają z rzeczami do pożegnania, bo wiadomo... nagle zrobiły się za duże lub nie wiedzieć czemu doznały zmniejszenia, albo jeszcze gorzej od roku wiszą z metką i czekają, nie wiadomo na co!
Wstęp wolny.
Uwaga! Wystawcy w zakresie własnym organizują sobie wieszak, stół lub kocyk do ekspozycji ubrań.
2. Co odsprzedajemy:
- ubrania, dodatki, biżuterię, drobne akcesoria i dekoracje.
4. Dla kupujących udostępnione będą dwie przebieralnie i sala z lustrami (sala 13)

Serdecznie zapraszamy!
Zespół GOK i koordynator działania Oksana Kuryj - Wysocka
Zapraszamy na Koncert

Zapraszamy na Koncert "Niech Wino Płynie" - piosenki Jana Kantego Pawluśkiewicza, 25 maja 2024 r. godz. 18:00

25.05.2024 18:00 -19:30

Zapraszamy na niezwykły koncert, który przeniesie nas na kilkadziesiąt minut do niezwykłego miejsca jakim jest krakowska „Piwnica po Baranami” pt. "Niech wino płynie" piosenki wybitnego kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza, który odbędzie się 25 maja br. o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.

Na koncert Niech wino płynie w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie złożą się piosenki wybitnego kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza w wykonaniu artystów scen krakowskich: Kamili Klimczak, Urszuli Makosz, Karola Śmiałka i Macieja Półtoraka. Artystom towarzyszą znakomici muzycy grający niegdyś w niezapomnianych projektach Marka Grechuty i Jana Kantego Pawluśkiewicza, a w repertuarze znajdą się  najpiękniejsze piosenki i niezapomniane przeboje, takie jak: InezJak kania dżdżuPlac na GroblachHop szklankę piwaKonwalie, bzy albo pet.

Zespół muzyczny:

Michał Półtorak - skrzypce,

Jerzy Odrowąż Wysocki - gitara,

Paweł Pierzchała - fortepian

Bilety w cenie 30 PLN normalny, 25 PLN  ulgowy do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie od 6 maja br.  w godzinach pracy biura pn-czw. 8:00-16:00 pt. 8:00-15:00  lub rejestracja internetowa i płatnosć przelewem ( po zaksięgowaniu wpłaty osoba wpisana zostaje na listę uczestników koncertu i otrzymuje bilet w dniu wydarzenia po podaniu nazwiska)

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda