Artykuły
Kategorie

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza dzieci na zajęcia w świetlicy w Pluskach.

Zapisy na zajęcia rekodzielnicze, temat: LIść BOHO pod numerem tel. 509 757 294. Opłata za materiały na /os. 35 zł. Ilość miejsc ograniczona.

29.11.2023 r. odbyły się pachnące, pyszne i pełne uśmiechu warsztaty kulinarne z Termomixem.

W doborowym towarzystwie i z niezastąpionym pomocnikiem Termomixem w kuchni wyjdzie nam wszystko! Zrobiliśmy piękną "gwiazdę drożdżową z makiem", "ślimaki na przerwę" oraz "choinkę". Wszystko było smakowite i pachnące. Duża porcja świetnej zabawy i pyszności!
 
Dziękujemy prowadzącej warsztaty - Gabrysi Szafrańskiej oraz wszystkim uczestniczkom.
 

We wtorek 28 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Jacka Bohdanowicza zatytułowanej „Wśród sąsiadów”. Fotografie prezentowane są w Galerii Leśnej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.

 

Juz 3 grudnia br. o godz. 16:00 zapraszamy do świetlicy w Rusi na spektakl pt.SERENADA POD BRAMĄ

Dzisiaj odbyła się 𝐉𝐮𝐛𝐢𝐥𝐞𝐮𝐬𝐳𝐨𝐰𝐚 𝐗𝐗 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚 𝐉𝐞𝐬𝐢𝐞𝐧𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐧𝐭𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐏𝐨𝐞𝐭𝐲𝐜𝐤𝐢𝐜𝐡 𝟐𝟎𝟐𝟑. Wzięło udział ponad 90 uczestników. Tematem przewodnim prezentacji był cytat: "Wielkość i postęp moralny narodu można ocenić na podstawie sposobu, w jaki traktuje on zwierzęta" - Mahatma Gandhi.

Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stawigudzie, Gmina Stawiguda, artyści i wystawcy serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie przedświąteczne, na którym poczujecie magię Świąt na Warmii.
17 grudnia 2023 r. w godz. 12.00 - 16.00

Dziękujemy Teatr Muzyczny UWM w Olsztynie za wspaniałe doznania i muzyczną podróż do świata retro.

Dzisiaj ruszyły pierwsze zajęcia komputerowe dedykowane seniorom w gminie Stawiguda. Uczestnicy zajęć korzystali z nowego sprzętu w pięknie wyposażonej pracowni informatycznej GOKu. 

🏆XII Wojewódzki Turniej Tańca Nowoczesnego Warmia Power 2023🏆. Była moc! 🏆Roztańczona Stawiguda!🏆Przeżyjmy to jeszcze raz!

Jest Nam niezmiernie miło poinformować Państwa o fantastycznym spektaklu dla dzieci w wieku przedszkolnym, który odbędzie się w naszym Ośrodku Kultury w dniu 4 grudnia br. o godz. 11.30

We wtorek 21 listopada 2023 r. odbyło się drugie spotkanie IX edycji KLUBU PODRÓŻNIKA. Naszym gościem był Przemysław Burzyński- mieszkaniec Stawigudy, człowiek z wieloma pasjami, zaangażowany w życie społeczności lokalnej.

 

9 listopada 2023 roku w Kuźni kultury w Stawigudzie odbył się piękny koncert trzech zespołów oraz solisty. Serdecznie dziękujemy wykonawcom, zespołom: Konsonans, Legendzie, Kosejder oraz Panu Piotrowi Rey za wspaniale zaśpiewane piosenki patriotyczne.

Kapliczka Ewangelicka wypełniona była po brzegi. Publiczność słuchała wykonawców z uśmiechem na twarzach i wielkim wzruszeniem.
 

Zapraszamy chętne dzieci w wieku od 9 lat na zajęcia z projekotwania graficznego, które odbywać sie będą w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie.

Zapraszamy zainteresowanych seniorow do zapisów na nowy cykl zajęć komputerowych. Poziom dla początkujących.

Już w sobotę 𝐖𝐀𝐑𝐌𝐈𝐀 𝐏𝐎𝐖𝐄𝐑 2023. Od 13:00 rejestracja uczestników. O 14:00 - 14:45 próba parkietu. 𝟏𝟓:𝟎𝟎 𝐔𝐑𝐎𝐂𝐙𝐘𝐒𝐓𝐄 𝐎𝐓𝐖𝐀𝐑𝐂𝐈𝐄 𝐓𝐔𝐑𝐍𝐈𝐄𝐉𝐔. WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM