Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Stawiguda w wieku od juniora do seniora do udziału w przeglądzie piosenki patriotycznej, który odbędzie się 10 listopada br. o godz. 17.30 w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie podczas Uroczystego Koncertu z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

Gimnastyka TAI CHI w Rusi organizowana przez BabaFest w Olsztynie powoli się kończy... Niemniej jednak zapraszamy w październiku na piękne, jesienne spotkania  🍂🍁
 

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych, które odbywają się na terenie gminy Stawiguda. 

 

Zapraszamy do zapisania się na zajęcia z samoobrony.

30 września odbyły się zajęcia rękodzielnicze dla dzieci w świetlicy w Tomaszkowie.

Zapraszamy na 𝙎𝙇𝙊𝙒 𝙅𝙊𝙂𝙂𝙄𝙉𝙂 realizowany w ramach 𝙍𝙚𝙠𝙧𝙚𝘼𝙆𝘾𝙅𝙄.
 

28 września dzieci na zajęciach w Stawigudzie wykonały sowy na plastrze drewna.

Pierwsze zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca POFAJDOK Stawiguda ruszają juz 3 października br.!

 

Organizatorzy RekreAKCJI: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda serdecznie zapraszają miłośników sportu i rekreacji na bezpłatny TRENING FUNKCJONALNY.

Zapraszamy na IX Stawigudzki Festiwal Muzyki Sakralnej.

Sa jeszcze wolne miesjca do udzialu w zajęciach. 26 września odbyły sie zajęcia rekodzielnicze w Pluskach.

Za nami kolejny Dziki Spacer realizowany w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda. W sobotę 24.09.2022 r. podobnie jak za pierwszym razem eksplorowane były zielone zakątki Ruśkiego Lasu.

 

Za nami kolejny plener fotograficzny Fotokonkurs Warmińskie Klimaty w Rusi. Uczestnicy dopisali a pogoda była dla nas bardzo łaskawa.

23 września odbyły się zajęcia dla dzieci w Tomaszkowie. Kolejnym tematem zajęć było wykonaie obrazu w technice decoupage.

Relacja z zajęć rękodzielniczych dla dorosłych w Stawigudzie z dnia 22.09.2022

Image
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel./ fax (89) 512 69 22
e-mail: gok@stawiguda.pl
Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM