Artykuły
Kategorie
Miło nam poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców ?XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kalendarz GOK 2023"

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają najmłodszych mieszkańców z Tomaszkowa na Mikołajki.

𝗦𝗼ł𝘁𝘆𝘀, 𝗥𝗮𝗱𝗮 𝗦𝗼ł𝗲𝗰𝗸𝗮, 𝗞𝗼ł𝗼 𝗚𝗼𝘀𝗽𝗼𝗱𝘆𝗻́ 𝗪𝗶𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗰𝗵 "𝗕𝗮𝗯𝘆 𝗥𝘂𝘀́𝗸𝗶𝗲" zapraszają na 𝑾𝒊𝒈𝒊𝒍𝒊𝒆̨ 𝑾𝒊𝒆𝒋𝒔𝒌𝒂̨ dnia 16.12.2023 (sobota) godz. 17:00 do świetlicy  "Nad Łyną' w Rusi.

2 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie odbyły się Międzypokoleniowe Warsztaty Mikołajowe przygotowane przez Firmę DB Schenker w ramach Świątecznego Czasu Pomagania. 

Co można zrobić ze sznurka, gałązki, pomponików i cukierków?? Może świąteczną dekorację?! Choinkowe ozdoby powstały na zajęciach plastyczno-rękodzielniczych w wykonaniu dzieci ze świetlicy w Tomaszkowie. Relacja z dnia 1-12-2023 Sołectwo Tomaszkowo

Zapraszamy na trzecie spotkanie podróżnicze z Małgorzatą Ślusarczyk oraz Krzysztofem Kotkowskim pt. „ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE. Dubaj- tam gdzie wszystko jest największe i niezwykłe”. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 12.12.2023 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie o godz. 17:30.

 

We wtorek (28-11-2023) ruszyły zajęcia z projektowania graficznego dla dzieci ( I gr) w Stawigudzie. Uczestnicy zajęć korzystali ze sprzętu w nowo wyposażonej pracowni informatycznej w GOKu.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza dzieci na zajęcia w świetlicy w Pluskach.

Zapisy na zajęcia rekodzielnicze, temat: LIść BOHO pod numerem tel. 509 757 294. Opłata za materiały na /os. 35 zł. Ilość miejsc ograniczona.

29.11.2023 r. odbyły się pachnące, pyszne i pełne uśmiechu warsztaty kulinarne z Termomixem.

W doborowym towarzystwie i z niezastąpionym pomocnikiem Termomixem w kuchni wyjdzie nam wszystko! Zrobiliśmy piękną "gwiazdę drożdżową z makiem", "ślimaki na przerwę" oraz "choinkę". Wszystko było smakowite i pachnące. Duża porcja świetnej zabawy i pyszności!
 
Dziękujemy prowadzącej warsztaty - Gabrysi Szafrańskiej oraz wszystkim uczestniczkom.
 

We wtorek 28 listopada 2023 r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy fotografii Jacka Bohdanowicza zatytułowanej „Wśród sąsiadów”. Fotografie prezentowane są w Galerii Leśnej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.

 

Juz 3 grudnia br. o godz. 16:00 zapraszamy do świetlicy w Rusi na spektakl pt.SERENADA POD BRAMĄ

Dzisiaj odbyła się 𝐉𝐮𝐛𝐢𝐥𝐞𝐮𝐬𝐳𝐨𝐰𝐚 𝐗𝐗 𝐞𝐝𝐲𝐜𝐣𝐚 𝐉𝐞𝐬𝐢𝐞𝐧𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐏𝐫𝐞𝐳𝐞𝐧𝐭𝐚𝐜𝐣𝐢 𝐏𝐨𝐞𝐭𝐲𝐜𝐤𝐢𝐜𝐡 𝟐𝟎𝟐𝟑. Wzięło udział ponad 90 uczestników. Tematem przewodnim prezentacji był cytat: "Wielkość i postęp moralny narodu można ocenić na podstawie sposobu, w jaki traktuje on zwierzęta" - Mahatma Gandhi.

Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Stawigudzie, Gmina Stawiguda, artyści i wystawcy serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie przedświąteczne, na którym poczujecie magię Świąt na Warmii.
17 grudnia 2023 r. w godz. 12.00 - 16.00

Dziękujemy Teatr Muzyczny UWM w Olsztynie za wspaniałe doznania i muzyczną podróż do świata retro.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM