Relacja z przedstawienia pt.: "Bajka o tym, co w życiu ważne".

,,Kobieta Zadbana Emocjonalnie" to temat drugiego spotkania z projektu ,,Kobieta wzmocniona - na uzależnienia uodporniona" dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie.

Listopad w gminie Stawiguda  nie był  ani szary, ani smutny, ani nudny ;-) 
Projekt ,,Kobieta wzmocniona - na uzależnienia uodporniona" dofinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oficjalnie wystartował!

W listopadzie br.  zorganizowanych zostało 5 spotkań z pielęgniarką Agnieszką Saczonek, kierowniczką Ośrodka Zdrowia w Stawigudzie. Wydarzenia zrealizowano w ramach projektu Senior Świadomy Zagrożeń. 

Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA z Krzysztofem Cegiełką pt. "SKANDYNAWIA- Moja miłość"

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda serdecznie zapraszają na II spotkanie VIII edycji, które odbędzie się we wtorek 13 grudnia 2022 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

 

SLOW JOGGING (bieganie wolniejsze niż trucht) okrzyknięto japońskim sposobem na długowieczność. To doskonała forma aktywności na świeżym powietrzu. Posiada wszystkie zalety biegania, ale nie ma jego wad (nie obciąża stawów i nie powoduje mikrourazów). Jest to jedna z najprostszych aktywności sportowych, którą może uprawiać każdy bez względu na wiek, stan zdrowia i poziom wytrenowania.
 

XXI Przegląd Grup Kolędujących "ROGOLE" 2023.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Karta zgłoszenia rogole 2023.doc)Karta zgłoszenia rogole 2023.doc 248 kB
Pobierz plik (regulamin Rogole_ 2023_str.2.jpg)regulamin Rogole_ 2023_str.2.jpg 885 kB

Sołtys i Rada Sołecka zapraszają najmłodszych mieszkańców Tomaszkowa na Mikołajki.

Czas na podsumowanie spektaklu "Polska Dulszczyzna", który odbył się 27 listopada 2022r. na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie...

We wtorek 29.11.2022 r. odbyło się pierwsze spotkanie VIII edycji KLUBU PODRÓŻNIKA. Nasi goście Elżbieta Sowa i Paweł Kowalewski opowiedzieli o swojej podróży zatytułowanej „Norwegia. Samochodem w krainie gór i morza”.

 

26 listopada br. mieliśmy przyjemność gościć studentów i profesorów z Turcji i Słowacji oraz przedstawicieli Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego.

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców 🎨XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kalendarz GOK 2023"
 
🤩🎨🎨 Zadanie jak co roku było bardzo trudne, wpłynęła ogromna ilość przepięknych prac🤩🎨 z prawie 60 placówek z całej Polski. 🤩🎨 Bardzo dziękujemy wszystkim za udział, gratulujemy laureatom, galeria zwycięskich prac już niebawem, tymczasem zapraszamy do zapoznania się z wynikami:🥇🥈🥉

Relacja z XIX Jesiennych Prezentacji Poetyckich 2022, których tematem przewodnim był cytat Arystotelesa:
"Kim są przyjaciele? Jedna duszą mieszkającą w dwóch ciałach".

Filmowa relacja z XI Wojewódzkiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Warmia Power 2022

Jesienne Prezentacje Poetyckie!

Podsumowanie WARMIA POWER 2022!

Image
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel./ fax (89) 512 69 22
e-mail: gok@stawiguda.pl
Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM