27 lutego br. obchodzimy Światowy Dzień Organizacji Pozarządowych. To doskonała okazja do złożenia życzeń naszym, wspaniałym działaczom lokalnym.

Konkurs plastyczny pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda -  "KOBIETA BLISKA MOJEMU SERCU"

Zapraszamy na kolejny cykl kulinarnych inspiracji.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Fundacja Orlen i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają mieszkańców gminy do udziału w wystawie fotograficznej pt. ,,Dzieciństwo Różnych Pokoleń”

Zapraszamy na spotkanie ze Stefanią Zdziechowską, malarką - amatorką ze Stawigudy.

🌷🌷🌷DROGIE PANIE🌷🌷🌷
Już niebawem piękny dzień, a mianowicie 8 MARCA, a wraz z nim DZIEŃ KOBIET 😉
Oczywiście ważne powinnyśmy być przez cały rok, ale 8 marca, przyznać musicie jest dniem wyjątkowym 😉

🧑‍👨‍🦰Szanowni Panowie i Młodzieńcy! 👨🧑
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda zapraszają do filmowo - życzeniowej aktywności 😉

Zapraszamy na relację z trzecich warsztatów z przmawiania publicznego.

Zapraszamy dzieci i młodzież z gminy Stawiguda do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda p.t: "KOBIETA BLISKA MOJEMU SERCU".

🎊🎉🎊🎉🎊🎉
Stylowy karnawał z GOK, to kolejna propozycja na spędzanie czasu wolnego 😉 🎊

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem głosy policzone zostały do 09.02.2021 do godz. 24.00

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Fundacja Orlen zapraszają do udziału w projekcie ,,Pokoleniowa integracja - uśmiech, radość, satysfakcja"