Artykuły
Kategorie

Gra terenowa „Orientuj się! w gminie Stawiguda”

Gra terenowa „Orientuj się! w gminie Stawiguda”

Zapraszamy do uczestnictwa w grze terenowej dnia 25.05.2024 r. przygotowanej dla rowerzystów (oraz piechurów/ biegaczy) po ciekawych okolicach Gryźlin. Trasy poprowadzą w kierunku Zielonowa, jez. Pluszne i Miodówka.

 

Wydarzenie jest realizowane w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

 

Gra ma formę podchodów, w których szukamy kilkunastu punktów kontrolnych i wykonujemy tam różne zadania. Na trasie pomaga nam specjalnie przygotowana mapa, karta startowa oraz podpowiedzi pozostawione w terenie. Poza rowerzystami do udziału zapraszamy też biegaczy, miłośników Nordic Walking i piechurów, ponieważ w tej zabawie nie ma bezpośredniej rywalizacji- nie ma podium i pomiaru czasu, a nagrody na mecie są jednakowe dla wszystkich. Wystarczy pokonać trasę, zaliczyć komplet punktów kontrolnych i zmieścić się w limicie czasu (powrót na metę do godz. 14:30).

 

Do wyboru są 2 warianty trasy: RELAKS (ok. 15 km) i SPORT (ok. 25 km). Startować można jako DRUŻYNA (2-5 osób) lub SOLO. Na mecie będą czekać upominki oraz sezonowy bufet, a na koniec odbędzie się losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników (vouchery, akcesoria rowerowe, sprzęt sportowy, przewodniki i mapy).

 

Bramka startowa otwarta w godz. 10:30-11:30 (start "rozproszony" zamiast startu wspólnego).

 

ZAPISYLiczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział tylko dla zapisanych osób!

 

Zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o następujące informacje:

1. Imię i nazwisko każdej zgłaszanej osoby;

2. Udział drużynowy lub solo;

3. Nazwa drużyny lub uczestnika solo (nawiązująca do wody, rzeki lub jeziora);

4. Liczba dzieci do lat 16;

5. Wybrany wariant trasy;

6. Sposób pokonywania trasy (rower, marsz, bieg, kijki).

 

Termin zapisów upływa w czwartek 23 maja o godz. 18:00. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej i uruchomienia listy rezerwowej.

 

Udział BEZPŁATNY!

 

Koordynatorka RekreAKCJI: Ewelina Bladosz
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia 25.05.2024 10:30
Data zakończenia wydarzenia 25.05.2024 14:30
Miejca Nieograniczona
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM