W poniedziałek 16 kwietnia 2018 r w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie gościliśmy wielbicieli słowa pisanego, związanych z naszą gminą, na spotkaniu Klubu Miłośników Poezji ,poświęconemu premierowej prezentacji VI tomiku wierszy "Ulepione z wiatru i snu ...” wydanego właśnie przez GOK.

Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 18.00 uroczystym wręczeniem autorom wierszy oraz ilustracji, których autorkami są panie z Koła Malarskiego przy GOK, egzemplarzy tomiku wraz z podziękowaniem za udział w naszym projekcie. Następnie - tradycyjnie już - mieliśmy okazję wysłuchać utworów poetyckich w wykonaniu samych autorów. Wieczór uświetnił swoim występem Piotr Ray z zespołem Rezydent W-M. Jego wiersze w większości są tekstami autorskich piosenek, które przedstawił nam w formie muzycznej, także utwory zamieszczone w naszym tomiku.

ulepione z wiatru 2018 plakat