Artykuły
Kategorie

28 lutego w sali GOK w Stawigudzie odbyło niecodzienne spotkanie związane z premierową prezentacją V edycji tomiku wierszy "Ulepione z wiatru i snu".

 

Pomysł narodził się na początku wieku, oferta adresowana jest do wszystkich osób , które próbują swoich sił w tej trudnej sztuce jaką jest poezja. Większość z nas na pewno próbowała chociaż raz w życiu napisać wiersz- tym, którzy nie uwierzyli w swoje siły ta przygoda się skończyła, ale wielu znalazło w sobie powołanie i w ten sposób rejestruje swoje emocje, ważne życiowe wydarzenia przelewa na papier.

 

Tradycją stało się też, że premiera kolejnych tomików odbywa się na odbywających się w GOK wieczorach poezji, na które zapraszani są wszyscy twórcy i każdy z nich otrzymuje egzemplarz ze swoimi wierszami. Na ten czas sala nasza zmienia się w kawiarenkę, gdzie siedząc przy stolikach słuchając poezji, muzyki, można przenieść się na chwilę do innego świata, bez trosk dnia codziennego. W tegorocznym koncercie mogliśmy posłuchać utworów zespołu "Kosejder" i poety, autora muzyki i wykonawcy swoich utworów, naszego mieszkańca Ryszarda Maksyma, który występuje pod pseudonimem Piotr Ray.

 

plakat spotkanie poetyckie 02 2017

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM