DZIKIE SPACERY/ Ruś- drugie spotkanie

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych, które odbywają się na terenie gminy Stawiguda. Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

 

Dzikie spacery to rodzinne leśne spacery, podczas których przyjrzymy się lokalnej przyrodzie z bliska. Doświadczymy naszymi zmysłami lasu, posłuchamy ptaków, zapoznamy się z roślinami, a wszystko to z elementami zabawy, odkrywania świata dla najmłodszych. Tematem przewodnim spotkania będą rośliny i ogień. Drzewica Kamila zabierze Was do leśnego jesiennego królestwa.

 

Kamila Radzimińska-Arczak: współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka i miłośniczka przyrody. Ukończyła Edukację Leśno-Przyrodniczą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Kurs Edukacji i Animacji Przyrodniczej. Kreatywna pedagożka na co dzień, las to jej drugi dom.

 

II spotkanie:

Ruś

24.09.2022 (sobota)
godz. 11:00  

 

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tytułem: „Dzikie spacery- Ruś 24.09.2022”
Należy podać:
- imiona i nazwiska uczestników
- wiek dzieci
- numer kontaktowy

 

* Uczestnictwo bezpłatne
*
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacje o wydarzeniu

Data wydarzenia 24.09.2022 11:00
Data zakończenia wydarzenia 24.09.2022 14:00
Miejca Nieograniczona
Image
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel./ fax (89) 512 69 22
e-mail: gok@stawiguda.pl
Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM