Artykuły
Kategorie

W piątek 2 października 2015 r. o godz. 17.30 na hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stawigudzie odbyły się pierwsze zajęcia z ZUMBY w ramach RekreAKCJI, które poprowadziła instruktorka Milena Kaczmarek.

 

W pierwszych zajęciach z zumby uczestniczyło około 40 osób, a wśród nich osoby, które swoim przybyciem wyraziły chęć kontynuowania niezwykle pobudzających i energetycznych zajęć z instruktorką na czele.

 

Milena postarała się, by uczestniczki pozytywnie wykorzystały pokłady swojej energii na pełne euforii, uśmiechu i dobrej zabawy układy, które miejscami nie były łatwe.

 

Chętni i zainteresowani, którzy chcieliby regularnie uczęszczać na zajęcia zumby mogą wykupić miesięczny karnet lub bezpośrednio na miejscu płacić za odbyte zajęcia.

 

Zajęcia z zumby odbywać się będą regularnie co piątek o godz. 17:30. Raz w miesiącu będą one darmowe w ramach RekreAKCJI. Daty tych konkretnych zajęć będą podane na plakatach i naszych stronach internetowych.

 

Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie na zajęcia oraz zapraszamy gorąco na kontynuowanie tej fantastycznej dyscypliny sportu.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,

GOK Stawiguda

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM