W piątek 06 listopada 2015 r. w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stawigudzie odbyły się II bezpłatne zajęcia ZUMBA realizowane w ramach RekreAKCJI.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie dbając nie tylko o rozwój kultury wśród mieszkańców Gminy Stawiguda ale i o aktywność fizyczną wciągnął zajęcia ZUMBA w całoroczny cykl działań rekreacyjnych realizowanych pod hasłem RekreAKCJA. ZUMBA zaistniała w naszym projekcie na początku października br. Już na pierwsze zajęcia przybyło bardzo dużo osób z czego niezmiernie się cieszymy.

Zajęcia prowadzone są przez niezwykle energetyczną instruktorkę- Milenę Kaczmarek.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Stawigudzie:

- środa godz. 20:30

• piątek godz. 17:30

Dzięki RekreAKCJI każdy ma możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach, które zaplanowane są na pierwsze piątki miesiąca. Daty tych zajęć można znaleźć na plakatach promujących wydarzenia realizowane w ramach RekreAKCJI.

Osoby, którym spodobają się zajęcia mogą w nich uczestniczyć odpłatnie.

WEJŚCIE JEDNORAZOWE- 12 zł

KARNETY: