Nowy Rok rozpoczęliśmy od fantastycznego spotkania z Małgorzatą Ślusarczyk oraz Krzysztofem Kotkowskim, które odbyło się w czwartek 16.01.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Tomaszkowie (Gmina Stawiguda).

Prezentacja zatytułowana „TATAR TEAM w Ameryce Południowej” to film składający się z 2 części przedstawiający opowieść o podróży po ChileWyspie WielkanocnejBoliwii oraz Argentynie.

KLUB PODRÓŻNIKA to nie tylko opowieści, zdjęcia czy filmy ale również kulinaria. Tradycyjnie rozpoczęliśmy od poczęstunku przygotowanego przez naszych gości. Klubowicze mieli okazję spróbować przepysznego tatara oraz chilijskich trunków. Nie zabrakło również ciast od naszych przecudownych pań z Majd: Helenki, Joli oraz Tereski, za co ogromnie dziękujemy! Wszystko wyśmienite.

Film przygotowany przez pana Krzysztofa był niezwykle interesujący. Oprawiony w dowcipny komentarz i wiele rzeczowych informacji pozwolił nam przenieść się do tych egzotycznych miejsc. Warto również pochwalić za świetną muzykę, która towarzyszyła przedstawianym scenom. Cóż... kto nie był, niech żałuje, gdyż gromkie brawa na zakończenie prezentacji mówiły same za siebie. Było super! Bardzo, bardzo dziękujemy.

Przypominamy, że organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA jest Stowarzyszenie „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Spotykamy się w sezonie jesienno-zimowym raz w miesiącu termin dostosowując do naszych gości. Na wszystkie spotkania wstęp jest wolny. Informacje na ten temat można znaleźć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie www.gok.stawiguda.pl oraz na Facebooku @gokstawiguda oraz @SWILTomaszkowo.

Relacja: Ewelina Bladosz

Jeśli mają Państwo chęć opowiedzieć o swojej podróży zapraszamy do kontaktu:

Urszula DobrzańskaStowarzyszenie Tomaszkowo
tel. 501 243 057