W imieniu organizatorów Fotokonkurs Warmińskie Klimaty 2020 Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych TomaszkowoGminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz naszego nieocenionego wolontariusza Przemysław Burzyński z ogromną radością zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej – już XII edycji.

Za nami ciekawy rok, który obfitował w spotkania plenerowe, warsztaty, wyjazdy i zakończył się wspaniałym wernisażem. Cieszymy się, że jesteście z nami, uczestniczycie chętnie w proponowanych spotkaniach i nadsyłacie coraz lepsze fotografie!

W tym roku zaczynamy równie zdeterminowani do działania.

Serdecznie zapraszamy na I ZIMOWY PLENER FOTOGRAFICZNY.

08.02.2020 (sobota)

- plener w okolicach Wymoju. Będzie to spacer fotograficzny ok. 5-7 km po bardzo fajnych miejscach krajobrazowych, architektonicznych i przyrodniczych okolic wsi.

- Miejsce spotkania- BOISKO nad jeziorem w Wymoju (tam można zostawić samochody).

TRASA: kierunek kolonia Wymój → krzyż i kapliczka → skręcimy w las i dojdziemy do gruzów starej leśniczówki Kieraj, gdzie postawiono drewnianą kapliczkę upamiętniającą leśniczówkę i pamięć żołnierzy wyklętych (nocował tam oddział Łupaszki) → postój na piknik (warto zabrać tzw. „koszyczek” do plecaka).

• prowadzący: Jan Filipski, Stowarzyszenie "MÓJ WYMÓJ"

ZAPISY drogą elektroniczną na adres rekreakcja@stawiguda.pl

W mailu prosimy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.