Artykuły
Kategorie

Stowarzyszenie „Tomaszkowo”Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Przemysław Burzyński serdecznie zapraszają na WEEKENDOWY PLENER FOTOGRAFICZNY realizowany w ramach przygotowań do XII edycji Fotokonkursu „WARMIŃSKIE KLIMATY 2020".

 

Po bardzo udanych plenerach w Leśniczówce Gaja i na Zamku w Reszlu, proponujmy kolejny plener wyjazdowy, tym razem do malowniczo położonego Gospodarstwa Agroturystycznego Janczary w terminie 13-15.03.2020 r. Na miejscu odbędą się zajęcia warsztatowe oraz plenerowe. Dzięki temu możliwe będzie uchwycenie tamtejszych krajobrazów, pięknych wschodów i zachodów słońca, rozwinięcie swojego warsztatu fotograficznego oraz wspólna integracja.

 

Gospodarstwo agroturystyczne „Janczary" położone jest wśród pięknych lasów nad malowniczym jeziorem Wadąg, 10 km od Olsztyna, w miejscowości Barczewko.

 

Więcej o „Janczarach" na stronie: http://janczary.pl/

 

W PROGRAMIE:

  • Plenery prowadzone przez Przemysława Burzyńskiego
    Możliwość prezentacji swoich zdjęć i ich omawianie przez uczestników
    - Panele dyskusyjne i warsztatowe, wymiana doświadczeń
    - Indywidualne zadania fotograficzne
    - Integracja (w piątek ognisko, w sobotę uroczysta kolacja w Sali Kominkowej)

 

Atrakcją jest również stadnina koni (możliwość fotografowania koni oraz skorzystania z oferty przejażdżek i jazdy konnej).

 

DOJAZD:
- we własnym zakresie, adres: Barczewko 80

 

SPRZĘT:
- należy zabrać własne aparaty, statywy oraz odzież i obuwie umożliwiające poruszanie się po łąkach i lasach. Wskazane zabranie kaloszy oraz wodoodpornej odzieży wierzchniej.

 

ZAPISY:
- mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 21.02.2020 (prosimy podać imię, nazwisko, e-mail oraz nr telefonu)
- liczba miejsc ograniczona

 

KOSZT UCZESTNICTWA:
- 270,00 zł/os. - do dnia 28.02.2020 r. płatna przelewem na konto Agroturystyka Janczary po potwierdzeniu listy uczestników
- w cenie: posiłki (piątek: kolacja myśliwska przy ognisku, sobota: śniadanie-obiad- uroczysta kolacja, niedziela: śniadanie) oraz 2 noclegi (pokoje 2 i 4-osobowe).

 

Nr konta podamy mailowo w momencie zamknięcia i potwierdzenia przez nas listy uczestników. Do tego momentu prosimy nie dokonywać opłat.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM