Artykuły
Kategorie

Ferie w GOK!

Zajęcia realizowane były w ramach projektu ,,Wyłączeni z sieci - z GOK-iem ferie dla dzieci" dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie oraz w ramach cyklicznej akcji Ferie w GOK.

 

I Dzień ferii - to był dzień pełen zajęć i wrażeń. Dzieci brały udział w warsztatach tanecznych, zajęciach z psychologiem, warsztatach teatralnych, zajęciach kulinarnych, kreatywnych, a na koniec zrobiliśmy podsumowanie całego dnia.

Dziękujemy prowadzącym zajęcia w tym dniu:
Hanna Banasiak - teatralne
Maciej Jankowski - taneczne
Joanna Szczupakowska - psychologiczne
Lidia Milik, Magdalena Prokopowicz, Sabina Gałus - kulinarne
Bogi Masłowiecka-Miotk, Agnieszka Wieczorek, Magdalena Prokopowicz - kreatywne
Lidia Milik - podsumowanie dnia
Dziękuję Sabinie Gałus i Jagodzie Sokal za wsparcie organizacyjne
 
II Dzień ferii- dzieci miały okazję wybrać się do Multikina w Olsztynie na prelekcję filmu familijnego pt.: MUMIE. Po powrocie z kina został jeszcze czas na zajęcia animacyjne poprowadzone przez Lidię.
 
III dzień ferii- naszą placówkę odwiedzili dziś policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Przygotowali dla naszych podopiecznych wiele ciekawych zabaw, przekazujących ważne informacje dotyczące pracy policji i naszego bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję, że do zobaczenia!
Po smacznym posiłku przyszedł czas na kolejną atrakcję. Dzieciaki wpadły w  taneczny wir pod okiem instruktora Macieja Remiszewskiego.
 
IV dzień ferii- kolejny dzień pełen wrażeń spędziliśmy w Kaczym Bagnie- Miejscu Inicjatyw Pozytywnych. W programie były warsztaty z robienia pięknie pachnących mydełek, nauka gry na bębnach oraz wykonywanie karnawałowych przysmaków czyli faworków. Serdecznie dziękujemy za niezwykle ciekawe zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze. Niewątpliwie wrócimy przy następnej okazji na kolejne ciekawe warsztaty. Na miejsce dowiózł nas niezastąpiony pan Włodek naszym ulubionym autokarem gminnym.
 
V Dzień Ferii- Znowu było aktywnie. Tańce, zabawy, gimnastyka, kreatywność i kulinarne co nieco. Nudy nie było! Program ferii zrealizowany w 100%. Na podsumowaniu okazało się, że nasze pomysły były trafione i większości dzieci podobały się wszystkie aktywności. Tylko chłopcom zabrakło konsoli do gier i moźliwości korzystania z telefonów. Ale inaczej być nie mogło, ba nasz projekt takie miał właśnie zadanie, a mianowicie wyłączenie z sieci.
 
Natomiast w drugim tygodniu ferii zaplanowaliśmy dla dzieci piątkowy bal. 
Ach cóż to był za bal... Odjazdowy Bal Karnawałowy z GOK Stawiguda 3 lutego br. Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie odwiedziło wielu wspaniałych gości. Księżniczki, super bohaterowie, wróżki, policjanci, piraci... na jednej balowej sali. Zabawy z animatorką były bardzo aktywne i wesołe. Bawiły się dzieci i bawili się rodzice oraz dziadkowie.
Kolorowa fotorelacja nie oddaje w pełni atmosfery, która panowała na tym wyjątkowym wydarzeniu.
Dodatkowo Odjazdowe Imprezy sprawiły dzieciom niesamowitą niespodziankę... bo na balu pojawili się MINI i MICKEY. Ta wesoła para kolorowych i znanych wszystkim myszek sprawiła, że nasz bal był jedyny w swoim rodzaju, bo jeszcze nigdy nie mieliśmy na imprezie takich gości.  Dziękujemy za tą atrakcję i zapraszamy ponownie, bo dzieciaki Was pokochały.
 
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolorową fotorelację. do zobaczenia!
 
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wszystkich dni ferii i balu;)
 
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM