Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie zaprasza na spektakl pt.: "Podwójne zaciemnienie"!

Spektakl "Podwójne zaciemnienie" prezentowany przez Amatorską Grupę Teatralną MIMO WSZYSTKO z Dywit odbędzie się na sali widowiskowej GOK Stawiguda na ul. Leśnej 2 o godz. 17:00.

WSTĘP WOLNY!

Amatorska Grupa Teatralna Mimo Wszystko powstała w 2006 roku z inicjatywy Anny Juszczyńskiej, animatorki kultury, germanistki.

IMG-20221025-WA0005.jpg

Od tego roku siedzibą teatru jest GOK w Dywitach. Mają oni za sobą liczne premiery wystawiane w województwie i powiecie olsztyńskim.

IMG-20230203-WA0005.jpg

Spektakle powstały w oparciu o ich własne scenariusze i reżyserię. Na przestrzeni czasu zmieniał się skład zespołu, lecz niezmienna jest pasja do sztuki teatralnej, która łączy ich od lat. Obecnie zespół liczy ośmiu amatorów- aktorów, z zawodu nauczycieli i pedagogów.

Amatorski teatr z Dywit

Mimo Wszystko

zaprasza na pełną ironicznego humoru czarną komedię

pt.