Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz gmina Stawiguda serdecznie zapraszają Panie 16+ na warsztaty zielarsko - kosmetyczne pt. ,,Piękna z natury", realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą 3 marca 2023 r. (piątek) w godz. 17.30-20.00
w sali ,,Klub Seniora" Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie (wejście C - od strony Biblioteki)
O wydarzeniu: celem warsztatów jest zdobycie wiedzy na temat wykorzystania ziół w kosmetyce oraz nauka tworzenia i komponowania kosmetyków z wykorzystaniem ogólnodostępnych produktów z domowej szafki i przyrodniczych zasobów.
Korzyści z uczestnictwa w zajęciach:
- poznanie BHP tworzenia domowych kosmetyków,
- umiejętność tworzenia receptur poszczególnych kosmetyków,
- zdobycie wiedzy na temat właściwości ziół i ich wykorzystania w kosmetyce,
- zdobycie wiedzy na temat ekstraktów ziołowych z wykorzystaniem odpowiednich rozpuszczalników
(tworzenie przedmieszek).
- zdobycie odpowiedzi na pytania: czym jest emulgator, konserwant, synergia składników, jak umiejętnie stworzyć recepturę danego produktu.
- integracja kobiet.
Opis zajęć:
Cykl „Piękna z natury” to warsztaty, których wspólnym mianownikiem jest pokazanie kobietom wyższości naturalnych kosmetyków nad drogeryjnymi pod względem składu, ceny oraz indywidualnych potrzeb skóry.
Warsztaty kosmetyczne będą też pretekstem do pokazania kobietom, że możemy dać sobie piękno same, poprzez zdobycie podstawowej wiedzy kosmetycznej połączonej z uważnością na otaczającą nas naturę.
Podczas marcowych warsztatów wykonamy: DEDYKOWANY KREM DO TWARZY (50 ml), OCHRONNĄ POMADKĘ DO UST (5 g w sztyfcie),
UJĘDRNIAJĄCE SERUM POD OCZY (30ml).

PROWADZĄCA: Dorota Jurzyńska
Z wykształcenia magister inżynier towaroznawstwa (Wydział Nauki o Żywności UWM w Olsztynie), technik masażysta, zielarz-fitoterapeuta, pedagog, a niedługo również Naturopata.
Pasjonuje ją człowiek i otaczająca nas natura. Lubi towarzyszyć kobietom w zmianie z uśmiechem i dużym zrozumieniem.

?????? pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24.02.2023r. ?? ??????????? ?????? - ???????? ????????́?́ ??ł?????́.

????̨?: 60 zł
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"
Potwierdzenie prześlijcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czekamy na Was!
Dorota Jurzyńska i Lidia Milik

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik