Artykuły
Kategorie

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA, które odbędzie się we wtorek 21.02.2023 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. Tym razem naszymi gośćmi będą Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak, którzy opowiedzą o swojej podróży na Wyspy Owcze.

 

Organizatorami KLUBU PODRÓŻNIKA są: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Tomaszkowo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Działanie wspiera Gmina Stawiguda.


Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak
Świat jest dla nas fascynującą tajemnicą. Podróżujemy bo kochamy wyzwania i odkrywanie niezadeptanych ścieżek. Nasze szaleństwa organizujemy sobie sami- od pomysłu do ostatniego kroku. Z podróży przywozimy ogromne lekcje pokory i wewnętrznej dyscypliny – cechy, które Polakom są zupełnie obce, a dzięki którym jesteśmy w stanie zmierzyć się z wieloma trudnymi sytuacjami w codziennym życiu.

 

KLUB_PODROZNIKA_VIII_edycja_PLAKAT_4_spotkanie_Wyspy_Owcze_na_strone_GOK.jpg

 

KLUB PODRÓŻNIKA/ VIII edycja/ IV spotkanie:
- 21.02.2023 r. (wtorek)
- godz. 17:30
- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2
- goście: Iwona Batyk i Andrzej Krakowiak

- tytuł spotkania: "Wyspy Owcze- Farerskie krańce świata"

  • WSTĘP WOLNY

2
1
3
4

____________

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska
tel. 501 243 057
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Ewelina Bladosz
tel. 780 525 406
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM