Artykuły
Kategorie
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz gmina Stawiguda serdecznie zapraszają Panie 16+ na warsztaty kulinarne realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą 10 lutego 2023 r. (piątek) w godz. 17.30-20.30 w sali ,,Klub Seniora" Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie (wejście C - od strony Biblioteki)
O wydarzeniu: tym razem na warsztatach skupimy się na potrawach, które możemy ze sobą zabrać do pracy, na piknik lub jakieś inne wyjątkowe spotkanie np. w Kobiecym Świecie ? Najlepszą częścią spotkania będzie oczywiście wspólna degustacja.
 warsztaty_luty_2023.jpg
Zapisy:  pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 08.02.2023r. ?? ??????????? ?????? - ???????? ????????́?́ ??ł?????́.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
????̨?: 20 zł
Dane do wpłaty: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie 
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat_luty"

Potwierdzenie prześlijcie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czekamy na Was!
Ewa Podhajna i Lidia Milik
 
O prowadzącej: EWA PODHAJNA
Od 2010 roku zajmuje się gastronomią, kulinariami prowadząc różnorodne kursy w tym zakresie, ucząc w szkołach policealnych. Doktor nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka. Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Pedagog, pasjonatka kuchni, kobieta z pozytywną energią i niezwykłym zaangażowaniem we wszystko czego się podejmuje. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie gastronomii. Swoją pasję kulinarną zawsze stara się łączyć ze zdrowotnym oddziaływaniem żywności na ciało i duszę zgodnie z powiedzeniem "jesteś tym, co jesz".
WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM