W listopadzie br.  zorganizowanych zostało 5 spotkań z pielęgniarką Agnieszką Saczonek, kierowniczką Ośrodka Zdrowia w Stawigudzie. Wydarzenia zrealizowano w ramach projektu Senior Świadomy Zagrożeń.

Na spotkaniach w pięciu miejscowościach gminy  rozmawialiśmy o zdrowym odżywianiu, coraz częściej występującej depresji oraz ogólnie o zdrowym stylu życia.
Seniorzy otrzymali materiały edukacyjne oraz wiele wskazówek jak dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne .
Tu niezwykle ważna jest aktywność, a także uczestnictwo w życiu społecznym i kulturalnym.
Zalecamy częste wizyty w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie ;-)

Warsztaty zrealizowano w ramach projektu ,,Senior Świadomy Zagrożeń" dofinansowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Stawigudzie.
Dziękujemy Panu Wójtowi Michałowi Kontraktowiczowi za wspieranie inicjatyw na rzecz społeczności lokalnej ?

Lidia Milik - koordynatorka projektu

sacz2