Zapraszamy na spotkanie w KLUBIE PODRÓŻNIKA z Krzysztofem Cegiełką pt. "SKANDYNAWIA- Moja miłość"

Organizatorzy: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda serdecznie zapraszają na II spotkanie VIII edycji, które odbędzie się we wtorek 13 grudnia 2022 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

Naszym gościem będzie Krzysztof Cegiełka. Podróżnik i autor książki "Północ. Na przekór losowi i logice wbrew", która opowiada o miesięcznej podróży po Skandynawii i przygodach z tym związanych. Ukazała się ona na rynku wydawniczym wiosną 2020. Pan Krzysztof aktualnie nanosi korektę kolejnej swojej książki pt. "Gienia, dziadek Eustachy i wiadro Moroszki", tym razem opowiadającej o doli zbieracza runa leśnego w Szwecji.

Na spotkaniu będzie istniała możliwość zakupienia książki z autografem autora.

Twórczość Krzysztofa Cegiełki można śledzić na:

Strona Facebook: "Najkrótsza Podróż" z foto-relacjami z podróży

Strona "www.wieczniwedrowcy.wordpress.com" z poezją

Strona Facebook: "Kolorowy Olsztyn" ze street art z Polski i świata.

DSC4881Fotor
DSC5034Fotor
polnoc-na-przekor-losowi-i-logice-wbrew-krzysztof-cegielka

KLUB PODRÓŻNIKA/ VIII edycja/ II spotkanie: SKANDYNAWIA

- 13.12.2022 r. (wtorek)

- godz. 17:30

- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2

- gość: Krzysztof Cegiełka

- tytuł spotkania: "SKANDYNAWIA- Moja miłość"

- WSTĘP WOLNY

KLUB_PODROZNIKA_VIII_edycja_PLAKAT_2_spotkanie_Skandynawia_na_strone_GOK.jpg

____________

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska