KLUB_PODROZNIKA_VIII_edycja_PLAKAT_1_spotkanie_Norwegia_baner_dlugi.jpg

Z ogromną radością informujemy, że po pandemicznej przerwie wznawiamy spotkania podróżnicze, które mają kilkunastoletnią tradycję.

Organizatorzy KLUBU PODRÓŻNIKA: Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych „Tomaszkowo” oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda serdecznie zapraszają na I spotkanie VIII edycji, które odbędzie się we wtorek 29 listopada 2022 r. o godz. 17:30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

Naszymi gośćmi będą Paweł Kowalewski i Elżbieta Sowa. Podróżnicy spędzili 16 dni odwiedzając zachodnie wybrzeże NORWEGII. Przemierzyli je samochodem i dotarli na Lofoty za koło podbiegunowe. Opowiedzą o swojej najnowszej podróży, byli już bowiem dwukrotnie prelegentami KLUBU PODRÓŻNIKA. Prezentują piękne zdjęcia i ciekawe opowieści, dlatego nie możemy się już doczekać!

KLUB PODRÓŻNIKA/ VIII edycja/ I spotkanie: NORWEGIA

- 29.11.2022 r. (wtorek)
- godz. 17:30
- sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie, ul. Leśna 2- goście: Paweł Kowalewski i Elżbieta Sowa
- tytuł spotkania: "NORWEGIA- samochodem w krainie gór i morza"

- WSTĘP WOLNY

IMG20220728124513
IMG20220727075947

KLUB_PODROZNIKA_VIII_edycja_PLAKAT_1_spotkanie_Norwegia_plakat_na_strone_GOK.jpg

____________

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają ochotę podzielić się z szerszym gronem odbiorców swoimi podróżniczymi doświadczeniami.

KONTAKT:

Urszula Dobrzańska