Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda zapraszają na Stawigudzki Kiermasz Świąteczny!
Poczujcie z Nami Magię Świąt!

W programie:
- scena młodych - świąteczne piosenki
- pozytywna kula z życzeniami
- świąteczne tło do zdjęć
- słodki poczęstunek
- quiz wiedzy o Mikołaju i świątecznych tradycjach
- stoiska wystawiennicze: rękodzieło, upominki, kosmetyki naturalne, świece, herbatki, stroiki, drobne słodkości itp.

Informacja dla wystawców: zgłoszenia e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 509- 757-294 ( w godzinach pracy biura pn-pt 8.00 -16.00)
Co można wystawić: rękodzieło, naturalne kosmetyki, świece, drobne wypieki, miody, herbatki itp. (chińszczyźnie mówimy nie)
Organizator nie odpowiada za atesty i formy rozliczeń z kupującymi. Wpisowe 20 zł za stoisko na stole wydzielone z długiego stołu ( 90x135 cm). Chcesz inaczej zaprezentować swoje wyroby lub masz pytania skontaktuj się z Nami.
Liczba miejsc wystawienniczych ograniczona.
Termin zgłoszeń: do 2 grudnia br.

Informacja dla chętnych, którzy mają ochotę wystąpić na świątecznej scenie:
Co można wykonać: świąteczne i zimowe piosenki ( nie kolędy), wiersze o tematyce świąteczne i zimowej, tańce śnieżynek, elfów itp.
tel. 509- 757-294 ( w godzinach pracy biura pn.-pt. 8.00 -16.00)
Termin zgłoszeń: do 2 grudnia br.
jarmark-plakat-internet.jpg

Zapraszamy, zachęcamy... to będzie magiczne, przedświąteczne spotkanie!
Zaprasza Zespół GOK!