MAMY TO! Fantastyczne wieści!  20 000,00 od Fundacja ORLEN na realizację projektu ,,Zielony Zakątek Kultury" przy Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

Sierpniowe wnioski są dla nas szczęśliwe, a rok 2023 zapowiada się baaardzo projektowo i baaardzo pracowicie!
Wszystko zaczyna się od potrzeby, potem rodzi się pomysł, potem ten pomysł ewaluuje i zostaje zapisany w formie wniosku do wysłania.

Potem różnie bywa... ale tym razem nasz pomysł odniósł sukces i w nowym roku tworzymy ,,Zielony Zakątek Kultury".
Szczegóły przedstawimy nieco później, jak już zabierzemy się za pierwszy etap realizacji - czyli promocję!

Z ogromną radością dzielę się tymi wieściami - znowu musiałam zatańczyć ze szczęścia!
W tym momencie wielkie podziękowania dla Beata Zadorożna z Bujne Ziele za pomoc na etapie wniosku i z góry za dalszą współpracę przy jego realizacji.
 To będzie projekt przez duże ,,P", bo efekty cieszyć nas będą latami!

Autorka i koordynatorka projektu
Lidia Milik