Artykuły
Kategorie
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza Panie 16+ na warsztaty kulinarne realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się 4 listopada 2022 r. (piątek) o godz. 17.30 w Klubie seniora w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie (wejście od strony biblioteki).
ZAPISY do 28.10.2022 r. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu kontaktowego)
WPISOWE : 20 ZŁ
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
 
O WYDARZENIU: warsztaty kulinarne to fantastyczna forma spędzania czasu wolnego. Wspólne gotowanie pod okiem eksperta, a później degustacja przygotowanych pyszności to zawsze  fantastyczny czas ? Z tych warsztatów zabierzemy pomysły na tanie gotowanie, wykwintnie podane ? Co przyrządzimy jest niespodzianką, ale jedno jest pewne, będzie smacznie, aromatycznie i atrakcyjnie dla oka ?
 
Czekamy na Was!
Ewa Podhajna i Lidia Milik
 
O PROWADZĄCEJ: EWA PODHAJNA
Od 2010 roku zajmuje się gastronomią, kulinariami prowadząc różnorodne kursy w tym zakresie, ucząc w szkołach policealnych. Doktor nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia człowieka. Magister inżynier technologii żywności i żywienia człowieka. Pedagog, pasjonatka kuchni, kobieta z pozytywną energią i niezwykłym zaangażowaniem we wszystko czego się podejmuje. Oprócz studiów kierunkowych ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie gastronomii. Swoją pasję kulinarną zawsze stara się łączyć ze zdrowotnym oddziaływaniem żywności na ciało i duszę zgodnie z powiedzeniem "jesteś tym, co jesz".
 
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Koordynator cyklu ,,Kobiecy Świat"
Lidia Milik
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM