Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Stawiguda w wieku od juniora do seniora do udziału w przeglądzie piosenki patriotycznej, który odbędzie się 10 listopada br. o godz. 17.30 w sali widowiskowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie podczas Uroczystego Koncertu z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości.
W programie:
- występy artystyczne uczestników
- słodki poczęstunek
- wręczenie dyplomów uczestnikom przeglądu

Zgłoszenia do nauczycieli muzyki w placówkach oświatowych oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie 509-757-294, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategoria wiekowa: od juniora do seniora ?

Gminny Ośrodek Kultury oferuje wsparcie w nagraniu podkładów lub też udostępnienia sali na próby.
ZAPRASZAMY!

Poniżej załączniki do pobrania- karta zgłoszenia oraz regulamin.