Artykuły
Kategorie

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych, które odbywają się na terenie gminy Stawiguda. 

 

RekreAKCJA_2022_wrzesien_dzikie_spacery_3_baner_dlugi.jpg

Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

 

Dzikie spacery to rodzinne leśne spacery, podczas których przyjrzymy się lokalnej przyrodzie z bliska. Doświadczymy naszymi zmysłami lasu, posłuchamy ptaków, zapoznamy się z roślinami, a wszystko to z elementami zabawy, odkrywania świata dla najmłodszych. Tym razem przyjrzymy się przyrodzie w okolicy wsi Wymój. Tematem przewodnim spotkania będą ślady i tropy zwierząt. Drzewica Kamila zabierze Was do leśnego jesiennego królestwa.

 

Kamila Radzimińska-Arczak: współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka i miłośniczka przyrody. Ukończyła Edukację Leśno-Przyrodniczą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Kurs Edukacji i Animacji Przyrodniczej. Kreatywna pedagożka na co dzień, las to jej drugi dom.

 

 

III spotkanie:
08.10.2022 godz. 11:00 (sobota)

 

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Należy podać:
- imiona i nazwiska uczestników
- wiek dzieci
- numer kontaktowy

 

* Uczestnictwo bezpłatne
*
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM