Artykuły
Kategorie

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty florystyczne z tworzenia dekoracyjnych  wianków jesiennych, które odbędą się  
13 września 2022 r. w godz. 17.30 - 19.00 w Klubie Seniora w  Gminnym Ośrodka Kultury w Stawigudzie. (wejście do biblioteki) 

 
O WYDARZENIU:
Zapisy -  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Wpisowe 15 zł/ osoba , tel. GOK 509-757-294
 
Na warsztaty należy zabrać  dary natury (np. gałązki nawłoci, bluszczu, traw, bukszpanu, jarzębiny, kasztany, kwiaty miechunki, suszone kwiaty hortensji itp. z własnego ogrodu lub też  pozyskane podczas rodzinnych spacerów, do czego serdecznie zachęcamy! 
Organizator zapewnia bazy wianków, druciki florystyczne, drobne elementy dekoracyjne, klej na gorąco, wstążki i sznurki), wspaniałą, twórczą atmosferę, ciasteczka i ciepłą aromatyczną herbatkę ;-) 
 
Uczestnicy zajęć wspólnie wykonają niepowtarzalne wianki z wykorzystaniem baz florystycznych, drucików, kleju, wstążek, sznurków, elementów dekoracyjnych ;-)
Spotkanie dedykowane jest uczestnikom z różnych grup wiekowych. Seniorom, dorosłym, młodzieży i dzieciom. 
Prowadząca
Lidia Milik 
Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie 
Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM