Artykuły
Kategorie

Z wielką przyjemnością informujemy o zbliżającym się naborze do Zespołu Pieśni i Tańca „Pofajdok Stawiguda” tworzonym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie.

 

Nabór odbędzie się w piątek 16 września 2022 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2 o godz. 17:00. Będzie miał charakter warsztatów tanecznych „Tarantella ze słonecznej Italii”.

 

Zapraszamy dzieci w wieku 6-14 lat.

 

Gwarantujemy wspaniale i twórczo spędzony czas pod okiem wykwalifikowanego instruktora tańca Macieja Jankowskiego.

 

received_783650516283662zmiejszone_1.jpeg

 

„Zawsze miałem problem żeby opisać się w kilku zdaniach. Może to dlatego, że jestem człowiekiem o licznych pasjach – fotografuję, biegam, podróżuję, lubię kino, interesuję się marketingiem (w końcu dyplom Szkoły Głównej Handlowej zobowiązuje) ale zdecydowanie najwięcej miejsca w moim życiu zajmuje taniec. Zaczynałem jako dziecko w ZPiT „Warmia” w Olsztynie, skąd pochodzę. W czasach licealnych do tańca ludowego dołożyłem jeszcze towarzyski i próbowałem swoich sił w rywalizacji turniejowej w obu tych gatunkach. Po przyjeździe na studia do Warszawy, rozpocząłem moją przygodę z ZPiT UW „Warszawianka”, która potrwała 11 lat, ukończyłem Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki a także świętowałem największe sukcesy w tańcach polskich w formie towarzyskiej – zdobyłem między innymi tytuł Mistrza Polski. Od 15 lat prowadzę firmę, Studio Edukacji Tanecznej „InterDance” i zajmuję się nauką tańca dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadziłem liczne kursy dla nauczycieli, miałem zaszczyt oceniać przeglądy grup tanecznych a także przygotowywać pary turniejowe w tańcach polskich w formie towarzyskiej, które wielokrotnie zdobywały najwyższe lokaty w Mistrzostwach Polski. Dziś mam 37 lat z czego 26 spędziłem jako tancerz a 14 jako instruktor i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że kocham to co robię. Dlatego też wraz z grupą podobnych mi pasjonatów założyłem w 2015 roku Stowarzyszenie „Passionfruits” i w ramach jego działalności próbuję dzielić się ideą, że najważniejsze w życiu to robić to, co się lubi – wtedy każdy dzień staje się bardziej słoneczny.”

 

POFAJDOK_Stawiguda_Nabor_plakat_na_strone_GOK.jpg

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM