Warminskie_klimaty_2022_III_plener_Rus_baner_dlugi.jpg

Serdecznie zapraszamy na ostatni plener fotograficzny przygotowujący do XIV edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty. Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych TOMASZKOWO, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda oraz zaprzyjaźniony lokalny miłośnik fotografii Przemysław Burzyński.

MIEJSCE

Plener odbędzie się w Rusi. Jest to malownicza wieś Gminy Stawiguda położona w pobliżu lasu i rezerwatu „Las Warmiński” przez który płynie rzeka Łyna. Warto z nami odwiedzić to miejsce i poszukać wyjątkowych kadrów.

Rozpoczęcie: godz. 10:00

Miejsce spotkania: Parking przy plaży nad rzeką.

PROWADZĄCY

Nasze spotkanie poprowadzi Marcin Nadolski. Entuzjasta fotografii, miłośnik przyrody, wielbiciel Warmii.

MINI KONKURS

Uczestnicy pleneru będą mogli dodatkowo wziąć udział w konkursie, w którym jury w składzie Marcin Nadolski oraz Adam Jakub Bertrand wybiorą najlepsze zdjęcie/zdjęcia wykonane podczas spotkania. Nagrodą będzie zestaw gadżetów GOK oraz indywidualny plener z Marcinem Nadolskim. Szczegółowe informacje na plenerze.

ZAPISY

drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 16.09.2022

tytułem: „Plener fotograficzny”

Uczestnictwo bezpłatne!