uwaga_brak_wolnych_miejsc.jpg

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) oraz każdego kto ma ochotę dołączyć do rodzinnych wypraw leśnych, które odbywają się w różnych lokalizacjach gminy Stawigudy.

Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI, której organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie ze wsparciem Gminy Stawiguda.

Dzikie spacery to rodzinne leśne spacery, podczas których przyjrzymy się lokalnej przyrodzie z bliska. Doświadczymy naszymi zmysłami lasu, posłuchamy ptaków, zapoznamy się z roślinami, a wszystko to z elementami zabawy, odkrywania świata dla najmłodszych. Tematem przewodnim spotkania będą rośliny i ogień. Drzewica Kamila zabierze Was do leśnego jesiennego królestwa.

Kamila Radzimińska-Arczak: współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka i miłośniczka przyrody. Ukończyła Edukację Leśno-Przyrodniczą na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz Kurs Edukacji i Animacji Przyrodniczej. Kreatywna pedagożka na co dzień, las to jej drugi dom.

I spotkanie:

11.09.2022 godz. 11:00 (niedziela)/ Ruś

Należy podać:
- imiona i nazwiska uczestników
- wiek dzieci oraz
- numer kontaktowy

Uczestnictwo bezpłatne

* Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

RekreAKCJA_2022_wrzesien_dzikie_spacery_1_baner_maly.jpg