Artykuły
Kategorie

Serdecznie zapraszamy na XIII Rajd Rowerowy Gościńcem Niborskim organizowany pod patronatem Wójta Gminy Stawiguda Michała Kontraktowicza. Wydarzenie realizowane jest w ramach RekreAKCJI przez Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gminę Stawiguda.

 

 

Niech Gościniec Niborski ożyje po raz 13!

 

W ostatnią sobotę wakacji 27.08.2022 r. zapraszamy na wspólny przejazd fragmentem Gościńca Niborskiego i na piknik w Rybakach nad jez. Łańskim. Cała trasa liczy około 20 km w spokojnym tempie i z kilkoma postojami na ciekawostki Przewodnika PTTK. W sam raz dla rowerowych rodzin i mniej doświadczonych rowerzystów. Ze Stawigudy pojedziemy przez las do jez. Dłużek, a następnie „łańskimi asfaltami” pokonamy teren pomiędzy jez. Łańskim i jez. Plusznym. Na pikniku będzie czekało ogniskobezpłatny bufetkonkurs sprawnościowy oraz losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

 

Startujemy o 10:30 pod budynkiem Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. Po pikniku będzie można liczyć na powrót w to samo miejsce w zorganizowanej grupie.

 

9:30 na trasę wyruszą rowerzyści z Olsztyna. Celem będzie spotkanie się nad jez. Dłużek i dalej już wspólna jazda Gościńcem Niborskim na piknik. Start przy Biedronce na ul. Bartąskiej, a potem możliwość dołączenia o 10:00 w Bartągu (przy Piekarni Tyrolskiej).

 

Chętnych do samodzielnego zapoznania się z Gościńcem Niborskim i dołączenia tego dnia do naszego pikniku zapraszamy koniecznie na rowerach na godz. 12:30 do ośrodka wypoczynkowego w Rybakach.

 


OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA:

Należy wysłać maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imię i nazwisko oraz w przypadku osoby niepełnoletniej wiek uczestnika.

Na zgłoszenia czekamy do 25.08.2022 r.

 

UCZESTNICTWO BEZPŁATNE

 

RekreAKCJA_2022_Gosciniec_Niborski_plakat_na_strone_GOK_.jpg

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM