Serdecznie zapraszamy miłośników aktywnego wypoczynku na kolejną grę terenową realizowaną w ramach RekreAKCJI. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 24 lipca 2022 r. w Majdach (Gmina Stawiguda). Organizatorami są Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gmina Stawiguda.

W zabawie można wziąć udział na rowerze, biegiem, z kijkami lub pieszo. Bazą gry będzie wieś Majdy, a 2 warianty tras poprowadzą po leśnych zakamarkach w okolicach Wymoju, Miodówka, Stawigudy, Dorotowa i oczywiście jeziora Wulpińskiego.

Gra ma formę podchodów, w których należy odszukać kilkanaście punktów kontrolnych i wykonać tam różne zadania. Zabawa jest pozbawiona elementów bezpośredniej rywalizacji- nie ma mierzenia czasu i dekoracji zwycięzców na podium, ale za to nagrody na mecie są jednakowe dla wszystkich. Wystarczy zaliczyć komplet punktów i zmieścić się w wyznaczonym limicie czasu.

Do wyboru będą 2 TRASY: Relaks (ok. 15 km) i Sport (ok. 25 km).

Startować można w drużynach (min. 2 osoby) lub solo.

Na mecie na wszystkich będzie czekał swojski poczęstunek i zestaw upominków, a po grze nastąpi losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników (vouchery, akcesoria rowerowe, sprzęt sportowy).

BRAMKA STARTOWA będzie otwarta w godz. 10:30-11:30 (start "rozproszony" zamiast startu wspólnego).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Liczy się kolejność zgłoszeń. Udział tylko dla zapisanych osób!

W zgłoszeniu prosimy przesłać:

- imię i nazwisko zgłaszanych osób;

- drużyna / solo;

- wariant trasy (Relaks / Sport);

- sposób pokonywania trasy (rower / bieg / kijki / marsz).

Wiadomość zatytułowaną "Majdy-zgłoszenie" należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 lipca do godz. 18:00. Zastrzegamy możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej i utworzenie listy rezerwowej.

ᴜᴅᴢɪᴀᴌ ʙᴇᴢᴘᴌᴀᴛɴʏ!

Orientuj_sie_Rowerowe_podchody_24.07.2022_na_strone.jpg