W imieniu BabaFest w Olsztynie serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia Gimnastyka TAI CHI, które w lipcu odbywać się będą w RUSI.

Za darmo! Bez zapisów! Cyklicznie!

-> WTORKI godz. 17:30
-> RUŚ (Park przy świetlicy "Nad Łyną") Gmina STawiguda, Ruś 6
05.07.2022
12.07.2022
19.07.2022
26.07.2022

Gimnastyka z elementami Tai Chi to ćwiczenia polecane każdemu kto pragnie odbudować swoje zdrowie, wzmocnić organizm, usprawnić i przywrócić jego naturalne funkcjonowanie. To system wzmacniający dla wszystkich, niezależnie od wieku i stanu zdrowia, chociaż szczególnie dedykowany osobom 50+. Ćwiczenia Tai Chi wzmacniają stawy, mięśnie, ścięgna, regulują pracę serca, układu oddechowego oraz innych organów wewnętrznych. Spokojne, ale głębokie i obniżone pozycje w ruchu sprzyjają odbudowie wewnętrznej energii (żywotności - siły życia), przywracają harmonię oraz równowagę ciała i umysłu.

Prowadzący: Andrzej Wasilak – Instruktor praktyk i ćwiczeń prozdrowotnych, instruktor dietetyki i suplementacji, trener personalny. Wprowadza do zajęć ruchowych unikalne ćwiczenia sprawnościowe i kardio, kształtujące kondycję i zdrowie układów krążenia i oddechowego. Jest skarbnicą wiedzy i doświadczeń różnych terapii naturalnych wspomagających organizm, oraz leczniczych.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia (bez zapisów), na które wystarczy swobodny luźny strój i płaski but ?

Zajęcia współfinansowane przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Więcej info na www.babafest.pl

Do zobaczenia ?‍♀️