Hanna Banasiak, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie i Gmina Stawiguda zapraszają na premierowy spektakl
pt. ,,Zieleń, nie zieleń", który odbędzie się 22.07.2022r o godz. 17.00 na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie
O spektaklu:
"Zieleń, nie zieleń" to interaktywne przedstawienie dla dzieci, które angażuje do współtworzenia sztuki poprzez zabawę słowem, a wesołe i pełne kolorów piosenki, przenoszą najmłodszych w świat bohaterów bajki. Sympatyczny Bimbamburek , który uwielbia wszystkie kolory na świecie i temperamentny Rambolini , który zabiera jeden kolor wszędzie tam gdzie go spotka.
Czy uda się odzyskać kolor samochodzików, piłeczek , baseników?
Przyjdźcie i przekonajcie się sami.
Spektakl uczy , że świat jest piękny gdy posiada całą paletę barw, zachęca widzów do wspólnego odkrywania, że razem jest o wiele przyjemniej niż osobno, a dzielenie się z innymi buduje więzi ,rozwija empatię i otwartość na potrzeby drugiego człowieka

Twórcy:
Autor tekstu: Anna Piotrowska
Reżyseria: Małgorzata Wolańska
Kompozytor: Tomasz Łukaszuk, Magdalena Łukaszuk
Scenograf: Alicja Borsiak
Obsada: Hanna Banasiak

Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie 2014-2020.

Z radością ZAPRASZAMY na to wyjątkowe wydarzenie!
Hanna Banasiak i Zespół Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie

WSTĘP WOLNY!