Artykuły
Kategorie

       

  Druga edycja koncertu plenerowego "Feelharmonia Nad Jeziorem" przeszedł do historii. Po ubiegłorocznym sukcesie nie było opcji jak ta, że wejdzie on do kalendarza stałych gminnych imprez. Plaża w Majdach okazała się piękną plenerową salą koncertową.

Miejsce zostało wybrane w roku ubiegłym przez samego Piotra Sułkowskiego dyrektora Filharmonii Warmińsko- Mazurskiej w Osztynie. Po obejrzeniu kilku miejsc w naszej gminie nie miał wątpliwości, że to jest to miejsce.

 

jacek wójcicki 2

 

       

  Wzorem roku ubiegłego przygotowaniem koncertu głównego  zajęła się nasza filharmonia. Z towarzyszeniem kwintetu smyczkowego niepowtarzalny koncert wykonał krakowski artysta Jacek Wójcicki. Szybko zjednał sobie publiczność, nie był jej dłużny dając wspaniały koncert gromko oklaskiwany przez zgromadzonych słuchaczy . Przed koncertem gwiazdy obejrzeliśmy i usłyszeliśmy zespół młodych wiolonczelistów

 

"Cellofuny"

 

 

cellofuny .

 

i "Ritmo Flamenco".

 

 

ritmo flamenco

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy na naszej stronie w zakładce galeria- link poniżej, a już wkrótce zamieścimy materiał filmowy.

 

 

https://www.gok.stawiguda.pl/galeria/event/FeelharmoniawMajdach2022

          

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM