Artykuły
Kategorie

Za nami kolejny, tym razem weekendowy plener fotograficzny realizowany w ramach przygotowań do kolejnej, XIV edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty. Organizatorami konkursu jest Stowarzyszenie Tomaszkowo, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz wolontariusz Przemysław Burzyński.

 

 

W dniach 28-29.05.2022 gościliśmy w agroturystyce Ostoja Idea, pięknym miejscu, położonym nad Pasłęką. Co prawda pogoda była zmienna ale nam to nie przeszkadzało a wręcz dodawało kontrastu i dynamiki zdjęciom. Uczestnicy, nie zważając na deszcz i chłód, dzielnie przemierzali łąki i lasy, szukając ciekawych ujęć. Mieliśmy okazję ćwiczyć zarówno fotografię krajobrazową, jak i portretową, zdjęcia makro. Wieczorem integrowaliśmy się przy ognisku a dyskusjom o plenerowych wrażeniach nie było końca.

Gospodarzom bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, gościnność i przepyszne jedzenie, uczestnikom za wytrwałość i zapał a organizatorom za wysiłek trud w przeprowadzenie tego wydarzenia. Wszystkich zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pleneru a wkrótce zaprezentujemy fotoalbum ze zdjęciami uczestników.

Do zobaczenia na fotograficznym szlaku i następnych plenerach Fotokonkursu!

 

Relacja: Przemysław Burzyński- Prowadzący plener i współorganizator
Koordynacja działań związanych z plenerem: Ewelina Bladosz, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie
Współorganizator fotokonkursu: Ula Dobrzańska, Stowarzyszenie Tomaszkowo

Image

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie

ul. Leśna 2
11-034 Stawiguda

tel. (89) 615 09 60

kom. 509 757 294
e-mail: gok@stawiguda.pl

Zobacz też:

2021 © GOK Stawiguda / Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Realizacja: Agencja DM