Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz serdecznie zaprasza na muzyczną ucztę! W pięknych okolicznościach przyrody, w miejscowości Majdy, 12 czerwca 2022 r. odbędzie się FEELHARMONIA Nad Jeziorem.

Organizatorami wydarzenia są Gmina Stawiguda oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie. Wydarzenie współorganizowane jest przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina. Sponsorami są firma hotelowa TIFFI oraz producent mebli tapicerowanych DFM. Patronat medialny objęło radio ESKA.

W programie:

17:30- Koncert zespołu wiolonczelistów z Olsztyna Cellofuny

19:00- Występ zespołu muzycznego Ritmo Flamenco

20:00- Jacek Wójcicki (wokalista) i Michał Marcol (skrzypce) z orkiestrą smyczkową Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

Filharmonia_w_Majdach_2.jpg