Wójt Gminy Stawiguda Michał Kontraktowicz wraz z Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie Witoldem Lubowieckim z ogromną przyjemnością zapraszają na uroczyste otwarcie Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.

Jednocześnie zapraszamy na dzień otwarty Biblioteki Publicznej Gminy Stawiguda oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Stawigudzie.

Wydarzenie odbędzie się w środę 8 czerwca 2022 r. od godz. 17:30 w budynku GOKu przy ul. Leśnej 2 w Stawigudzie.

Aby razem z Państwem móc celebrować to ważne wydarzenie przygotowaliśmy wiele atrakcji.

W programie:

- Wystawa malarstwa naszego lokalnego artysty Łukasza Zedlewskiego
- Występ taneczny przedszkolaków z Bartąga oraz młodych tancerzy z Kameralnej Pracowni Tańca z gminy Stawiguda

- Występy chórów i zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie tj. Chóru Konsonans, Chóru Legenda, Zespołu Baby Ruśkie i Promile oraz Kapeli Kosejder

- koncert formacji rhytm & blues COTTON WING z Trójmiasta.

Dodatkowo:

- Kącik młodego czytelnika