Organizatorzy RekreAKCJI: Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie oraz Gmina Stawiguda zapraszają do udziału w grze terenowej.

Na trasę można wyruszyć na rowerze, biegiem, z kijkami lub po prostu pieszo. Bazą gry będzie Stawiguda, a 2 warianty tras poprowadzą po znanych i nieznanych zakamarkach okolic Zielonowa, Gryźlin, Miodówka i brzegów jez. Pluszne.

Gra ma formę podchodów, w których należy odszukać kilkanaście punktów kontrolnych i wykonać tam różne zadania. Zabawa jest pozbawiona elementów bezpośredniej rywalizacji- nie ma mierzenia czasu i dekoracji zwycięzców na podium, a nagrody na mecie są jednakowe dla wszystkich. Wystarczy zaliczyć komplet punktów i zmieścić się w wyznaczonym limicie czasu.

Do wyboru będą 2 trasy: Relaks (ok. 15 km) i Sport (ok. 30 km).

Startować można w ekipach (min. 2 osoby) lub indywidualnie.

Na mecie na wszystkich będzie czekał swojski poczęstunek (dzieło Gospodyń Wiejskich) i zestaw upominków, a po grze nastąpi losowanie nagród rzeczowych wśród wszystkich uczestników (vouchery, akcesoria rowerowe, sprzęt sportowy).

Bramka startowa będzie otwarta w godz. 10:30-11:30 (start "rozproszony" zamiast startu wspólnego).

Liczba miejsc ograniczona! Udział tylko dla wcześniej zapisanych osób!

W zgłoszeniu prosimy przesłać:
- imię, nazwisko i wiek zgłaszanych osób;
- udział drużynowy czy indywidualny?;
- wybrany wariant trasy (15 lub 30 km);
- sposób pokonywania trasy (rower, bieg, kijki, marsz).

Wiadomość zatytułowaną "Stawiguda-zgłoszenie" należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 19 maja do godz. 18:00.

UDZIAŁ BEZPŁATNY!

Orientuj_sie_Rowerowe_podchody_21.05.2022_plakat_na_strone.jpg

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (REGULAMIN 2022.pdf)ORIENTUJ SIĘ! Rowerowe podchody REGULAMIN 2022 136 kB