Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat, zamieszkałe lub uczące się na terenie Gminy Stawiguda, do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym "Piękne Krajobrazy Gminy Stawiguda".

Tematem konkursu jest pejzaż przedstawiający wybrane miejsce na terenie naszej gminy. Realizacja w formie płaskiej w technice malarstwa lub rysunku, bez użycia materiałów sypkich, odklejających się (brokat, cekiny, ryż, piasek itp). Każda praca powinna mieć z tyłu przyklejoną metryczkę z informacjami o autorze oraz dołączoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych (do pobrania). Format pracy: minimalnie A4, maksymalnie 50x70 cm, na dowolnym podłożu: papier, blejtram, deska itp. Ostateczny i nieprzekraczalny termin dostarczenia prac do GOK w Stawigudzie mija 30 maja 2022r do godz. 12.00, nagrody zostaną przyznane w kategoriach wiekowych: kl. 1-3 i kl. 4-6 i kl.7-8, wystawa pokonkursowa nagrodzonych prac odbędzie się w GOK Stawiguda.

konkurs_plastyczny_gminny_piękne_krajobrazy_2022_regulamin_i_baner_do_internetu_rgb.jpg

konkurs_plastyczny_gminny_piękne_krajobrazy_2022_regulamin.jpg

konkurs_plastyczny_gminny_piękne_krajobrazy_2022_metryczka_i_zgoda.jpg

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (konkurs plastyczny gminny piękne krajobrazy 2022 metryczka i zgoda .jpg)Metryczka i zgodaMetryczka i zgoda154 kB
Pobierz plik (konkurs plastyczny gminny piękne krajobrazy 2022 regulamin.jpg)regulaminregulamin544 kB