Gmina Stawiguda, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Stawiguda i Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zapraszają seniorów z gminy Stawiguda na spotkanie w Stawigudzie pt. ,,ODSTRESOWANI CZYLI JAK SKUTECZNIE OSWOIĆ SWÓJ STRES" realizowane w ramach projektu ,,Strefa Dobrostanu 60+", które odbędzie się 12 maja 2022 r. (czwartek) o godz. 10.00 w Klubie Seniora w Gminnym Ośrodku Kultury w Stawigudzie przy ul. Leśnej 2.

Projekt dofinansowany z budżetu gminy Stawiguda w konkursie na realizację zadań publicznych.
WSTĘP WOLNY!

O WYDARZENIU:
Hans Hugon Selye, ojciec fizjologii stresu stwierdził, że „ten, kto się nie stresuje, ten nie żyje”. Wniosek wydaje się być
prosty: stres jest wszechobecny, wszędobylski, a nasze zadanie polega na tym, żeby nauczyć się z nim żyć.
Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się jak radzić sobie ze stresem i trudnymi emocjami oraz poznają skuteczne techniki antystresowe.
Szkolenie będzie poprowadzone z dużą uważnością i ciekawością na wszystkich uczestników spotkania.
Czekamy na Was - Do zobaczenia ?
Agnieszka Ewald - Facetka od stresu|
i Lidia Milik GOK Stawiguda

O PROWADZĄCEJ: Kilka lat temu osoba, która wzięła udział w moim programie „Odstresowani” nazwała mnie Facetką od Stresu i tak już zostało. Dziś – jako certyfikowany coach i trenerka biznesu - uczę odprężać umysły i relaksować ciała nauczycieli, menadżerów, przedsiębiorców i każdego człowieka, któremu stres blokuje drogę do rozwoju, wewnętrznej harmonii i po prostu - lekkiego szczęśliwego życia.
Pamiętaj, stres nie będzie Twoim wrogiem, jeśli tylko wraz ze mną oswoisz go jak Mały Książe lisa.
Zapraszam! Agnieszka Ewald

Polecamy i serdecznie zapraszamy