Mamy przyjemność powiadomić Państwa o niespodziewanej ale sympatycznej zmianie terminu wystawy pokonkursowej „Warmińskie Klimaty 2021”. Bardzo gościnna i wspierająca naszą inicjatywę galeria „Stary Ratusz” w Olsztynie znalazła dla nas wiosenny termin!

Serdecznie zapraszamy w dniu 1 kwietnia (piątek) 2022 r. o godz. 17.00 do galerii „Stary Ratusz” w Olsztynie (Wojewódzka Biblioteka Publiczna) na otwarcie wystawy pokonkursowej XIII edycji fotokonkursu „Warmińskie Klimaty”.

Bardzo zależy nam na Państwa obecności– jeszcze raz będziemy mieli możliwość obejrzeć nagrodzone prace– tym razem pięknie wyeksponowane.

Chociaż nagrody już rozdane to przecież pozostał nam konkurs „Nagroda publiczności”- liczymy, że weźmiecie Państwo udział w głosowaniu.

Wystawę będzie można oglądać 2 tygodnie do 14 kwietnia 2022 r.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy Fotokonkursu „Warmińśkie Klimaty: Ula Dobrzańska- Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych TOMASZKOWO, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda, wolontariusz Przemysław Burzyński.

Gospodarz wystawy: Galeria „Stary Ratusz”

wystawa_pokonkursowa_Warminskie_Klimaty_2021_plakat_na_strone.jpg