Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVII Stawigudzkich Spotkaniach Wokalnych KAMERTON 2022.

Nasz przegląd jest jednym z najstarszych w województwie - pierwsza edycja odbyła się w 1994 roku. Przez te lata wystąpiło na naszej scenie wielu wykonawców, którzy zaistnieli na polskiej scenie muzycznej, min. dwukrotna zwycięzczyni programu “Szansa na sukces” Ania Binkul i wielu innych. Ubiegłoroczne spotkanie odbyło się w formie online - uczestnicy przesyłali swoje nagrania, które były oceniane przez komisję pod przewodnictwem Cezarego Makiewicza.

W tym roku chcielibyśmy zaproponować dwie formy przeglądu, czyli online jak i tradycyjną, która miała miejsce w ubiegłych latach.

Impreza odbędzie się dnia 26 kwietnia o godzinie 9:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 13 kwietnia br.

Poniżej w załącznikach do pobrania i zapoznania znajdują się: regulamin oraz karta zgłoszenia.

Zespół GOK

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (karta zgloszeń_Kamerton2022_.doc)karta zgloszeń_Kamerton2022_.doc 210 kB
Pobierz plik (regulamin_Kamerton'22.doc)regulamin_Kamerton'22.doc 217 kB