Miłośników fotografii serdecznie zapraszamy na weekendowy plener fotograficzny realizowany w ramach przygotowań do XIV edycji Fotokonkursu Warmińskie Klimaty. Plener odbędzie się 28-29.05.2022 r. (sobota i niedziela) w agroturystyce Ostoja Idea (w pobliżu Tomaryn).

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych TomaszkowoGminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda.

Warminskie_klimaty_2022_II_plener_weekendowy_w_Ostaoi_Idea_baner.jpg

MIEJSCE:
Agroturystyka Ostoja Idea znajduje się na pograniczu Warmii i Mazur. Stary, warmiński dom malowniczo położony wśród pól i lasów, nad rzeką Pasłęką, na terenie rezerwatu bobrów.
Dolina Pasłęki 1
11-036 Gietrzwałd
Dojazd: https://g.page/ostojaidea?share /we własnym zakresie.

NOCLEG:
W Ostoi Idea do naszej dyspozycji będzie pięć pokoi:
- POKÓJ CZERWONY (4 osobowy/ wszystkie łóżka pojedyncze)
- POKÓJ Z WIOLONCZELĄ (3 osobowy/ jedno łóżko pojedyncze, jedno łóżko dwuosobowe)
- POKÓJ NIEBIESKI (4 osobowy/ wszystkie łóżka pojedyncze)
- POKÓJ W KRATKĘ (1- max 2 osobowy/ jedno węższe łóżko dwuosobowe)
- POKÓJ Z WYJŚCIEM NA OGRÓD (2 osobowy/ jedno łóżko dwuosobowe)

PROWADZĄCY:
Przemysław Burzyński- Fotoamator i podróżnik, mieszkaniec Stawigudy, który jako wolontariusz od lat związany jest z Fotokonkursem Warmińskie Klimaty, współorganizował i prowadził kilka plenerów fotograficznych m.in. w Stawigudzie, Olsztynie, Reszlu i Kabornie. Zawsze chętnie dzieli się swoją pasją i wiedzą na temat fotografii z fotoamatorami z naszego regionu, promując piękne walory krajobrazowe i przyrodnicze Warmii.

KOSZT UCZESTNICTWA:
- 200 zł od osoby
- Cena zawiera wyżywienie (obiadokolację, ognisko z kiełbaskami, śniadanie/ możliwość wybrania opcji bezmięsnej) oraz nocleg.
- Wpłaty należy dokonać przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie:
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
- Tytułem "weekendowy plener fotograficzny"
- Potwierdzenie wpłaty proszę wysłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Na wpłaty czekamy do 10.04.2022 r.

ZAPISY:
- telefonicznie: 509 757 294 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00- 14:00) do 10.04.2022
- Zapisując się prosimy zastanowić się, w którym pokoju chcieliby Państwo się zakwaterować. Na bieżąco będziemy starali się dopasowywać sugestie to aktualnej sytuacji oraz proszę poinformować o rodzaju wyżywienie (mięsne czy wegetariańskie).
- Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest mail zwrotny.
- Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KOORDYNATORKA:
Ewelina Bladosz
tel. 509 757 294

Warminskie_klimaty_2022_II_plener_weekendowy_w_Ostaoi_Idea_plakat_na_strone_GOK.jpg