W sobotę 12.03.2022 r. odbył się pierwszy w tym roku plener fotograficzny realizowany w ramach przygotowań do XIV edycji Fotokonkursu „Warmińskie Klimaty”. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych TOMASZKOWO, Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie wraz z Gminą Stawiguda.

Spacer fotograficzny odbył się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Łańsk a poprowadziła go pani Kamila Wiśniewska-Hałka, za co serdecznie dziękujemy. Przy pięknej, słonecznej pogodzie udało się miło i twórczo spędzić czas wybierając najciekawsze kadry. Zgodnie z zapowiedzią uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w mini konkursie, w którym do wygrania jest „Indywidualny plener fotograficzny z panią Kamilą- wschód słońca”. Zakończeniem spotkania było przygotowane przez gospodarzy ośrodka ogromne ognisko.

Dziękujemy za liczne przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenie, którym będzie weekendowy plener fotograficzny. Szczegóły wkrótce.

01Ewelina-Bladosz-2zmniejszonezmiejszone
Ewelina-Bladosz-1zmniejszonezmiejszone