Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza na warsztaty z cyklu "Kultura łączy pokolenia"

dla mieszkańców gminy Stawiguda.
Ze względu na obostrzenia sanitarne warsztaty przewidziane są dla 12 osób
(6 duetów dorosły + dziecko) Warsztaty odbędą się okrągłej sali przy hali sportowej. w budynku B ZS-P w Stawigudzie przy ul. Leśnej 1 w dniu 18.02.2022 r. o godz. 17.00

*wiek dziecka należy dostosować do proponowanej aktywności.

O WARSZTATACH:
Kultura łączy pokolenia – DRUGIE ŻYCIE BIŻUTERII
Uczestnicy przynoszą ze sobą, koralikową biżuterię uszkodzoną lub taką, która się już znudziła. Na warsztatach za pomocą narzędzi, akcesoriów i elementów do tworzenia biżuterii podarujemy jej drugie życie. Nowa bransoletka, korale czy kolczyki to doskonały pomysł na poprawę humoru, a ich wykonanie to ciekawa propozycja na spędzenie czasu wolnego wraz z dzieckiem.

Warsztaty poprowadzi Lidia Milik, animatorka kultury z Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie. Prywatnie projektantka biżuterii hand made InspiroArt Lidia Milik.
Uczestnicy pokrywają koszty materiałów do napraw i przeróbek biżuterii w kwocie 10 zł/ osoba, płatne gotówką w dniu warsztatów.

ZAPISY do 16.02.2022 pod. nr tel. 89/ 5126-922 ( w godz. 9.00-16.00) – decyduje kolejność zgłoszeń.

Koordynator cyklu
Lidia Milik