Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza Panie 16+ na warsztaty rozwojowe ,,ODSTRESOWANE CZYLI JAK SKUTECZNIE OSWOIĆ SWÓJ STRES"

realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się 4 marca 2022 r. (piątek) w godz. 17.30 do 20.00 w okrągłej sali ZSP przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie.

warsztaty040322.jpg

O WYDARZENIU:
Hans Hugon Selye, ojciec fizjologii stresu stwierdził, że „ten, kto się nie stresuje, ten nie żyje”. Wniosek wydaje się być
prosty: stres jest wszechobecny, wszędobylski, a nasze zadanie polega na tym, żeby nauczyć się z nim żyć.
Jeśli z kolei będziemy stresowymi ignorantami, wówczas choroby psychosomatyczne, które nas dosięgną będą zaledwie wierzchołkiem góry lodowej. W stresowym pakiecie bardzo często znajduje się też wypalenie zawodowe, które zbiera swe wielkie żniwo w ostatnich latach.
Apatia, anhedonia i astenia (syndrom „trzech A”) bardzo często włączają bardzo głośny alarm nakazujący zaopiekowanie się sobą, swoimi potrzebami, ciałem i emocjami.
BLOK 1:
1. Czym jest stres; co powoduje w naszym ciele, myślach, zachowaniu?
2. Stres wg ojca fizjologii stresu i szczurzego nieudacznika Hansa Selyego, stres wg Roberta M. Sapolskiego, stres wg Kelly McGonigal i stres wg facetki od stresu.
3. Strefy regulacji Daniela Siegela, metody samoregulacji i koregulacji.
4. Żółta strefa, czyli jak odpoczywać bez wyrzutów sumienia?
BLOK 2:
39 skutecznych i sprawdzonych metod radzenia sobie ze stresem (w tym autorska metoda 8x3).
Szkolenie będzie poprowadzone z dużą uważnością i ciekawością na wszystkich uczestników
spotkania.
Czekamy na Was - Do zobaczenia ?
Agnieszka Ewald - Facetka od stresu i Lidia Milik GOK Stawiguda

O PROWADZĄCEJ: Kilka lat temu osoba, która wzięła udział w moim programie „Odstresowani” nazwała mnie Facetką od Stresu i tak już zostało. Dziś – jako certyfikowany coach i trenerka biznesu - uczę odprężać umysły i relaksować ciała nauczycieli, menadżerów, przedsiębiorców i każdego człowieka, któremu stres blokuje drogę do rozwoju, wewnętrznej harmonii i po prostu - lekkiego szczęśliwego życia.
Pamiętaj, stres nie będzie Twoim wrogiem, jeśli tylko wraz ze mną oswoisz go jak Mały Książe lisa.
Zapraszam! Agnieszka Ewald

ZAPISY do wyczerpania liczby miejsc do 25.02.2022 r. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
tel. 89/5126-922,

WSTĘP: 15 ZŁ
Wpłaty gotówką w GOK (ul. Leśna 1, budynek szkoły, piwnica) lub przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"
Potwierdzenie wpłaty poproszę wysłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!
Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik