❤❤❤Świeżutkie wieści ze sztabu #960 ❤❤❤
?potrzebne ciasta na kiermasz w dniu Finału 30.01.2022 - chcesz się podzielić wyślij uśmiech, skomentuj, napisz ?
?przyjmujemy fanty i usługi na aukcje
?przyjmujemy książki na WOŚPowy kiermasz książkowy ?

Dzieje się coraz wspanialej. Nasza orkiestra z dnia na dzień ma więcej muzyków. Zagramy głośno, radośnie, z przytupem i pozytywną energią❤❤❤
Już wiemy, że WOŚPowe spotkania odbędą się w 5 miejscowościach gminnych ?
Silna ekipa z Gryźlin dołączy do Stawigudy i razem będziemy czynić cuda ?
Pierwsze aukcje już osiągają piękne kwoty ?
Bombowe Babki Gryźliny-Zielonowo Koło Gospodyń Wiejskich szykują niespodzianki ? OSP Gryźliny też z Nami będzie ?
Pomysł cudowny mają, wielkie serducho dronem nagrają ?
Wiedźmuchy już szykują miotły, by z nami wymiatać ?
MJF studio już planuje filmowanie ?
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie planuje wraz z nami organizację Finału w Stawigudzie ?
Sołectwo Wymój ma fantastyczny plan ? Monika Modzelewska, Agnieszka Krzysztof Obidowska Obidowski Jan Filipski macie tę MOC ?
RUŚ NAD ŁYNĄ też planuje ? Szefowa Halina Zapadka zaprasza do włączenia się w akcję ?
Przedszkole i Biblioteka w Bartągu już grają, śpiewają i uwagę przyciągają ? Szefowa Bogumiła Radaszewska zaprasza do współpracy ?
Sołectwo Tomaszkowo od wielu lat z orkiestrą gra i mnóstwo wspaniałych pomysłów Ma ?

Kontaktują się z nami fantastyczni ludzie, darują fanty, usługi, proponują pomoc i to jest TO ? WOŚP łączy, integruje, a przede wszystkim dba o nasze zdrowie ?
W razie pytań piszcie, dzwońce, zgłaszajcie pomysły, licytujcie i podarowujcie na licytację. Bądźcie zdrowi, radośni i energiczni ?
RAZEM możemy wszystko ?

Zespół sztabu #960