Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie, Gmina Stawiguda i Zespół Szkolno - Przedszkolny serdecznie zapraszają na 30 Finał WOŚP w Stawigudzie, który odbędzie się w dniu 30.01.2022 w godz. 12.00 - 15.00

W programie:
- WOŚPowy kiermasz ciast ,
- WOŚPowy kiermasz książkowy,
- animacje z grupą artystyczną ,,Wiedźmuchy"
- ognisko z druhami OSP Gryzliny i OSP Stawiguda oraz  kiełbaskami od Lewiatan Stawiguda
- przejażdżki wozami strażackimi
- swojski poczęstunek - bigos przygotowany przez kuchnię ZSP budynek A, oraz smalczyk przygotowany przez Jolę Serafin we wspólpracy z Lewiatan Stawiguda do tego bochny chleba od Pani słotys Kariny Prokopskiej.

Moc pozytywnej energii, radości

Aktualnie trwają przygotowania ?
Dziękujemy, że jesteście z Nami ?

Zarejestrowaliśmy 45 wolontariuszy, którzy kwestować będą na terenie gminy ?
20 puszek stacjonarnych czeka na Państwa w sklepach, świetlicach i salonach urody ?

Dzieje się coraz wspanialej. Nasza orkiestra z dnia na dzień ma więcej muzyków.
Zagramy głośno, radośnie, z przytupem i pozytywną energią❤❤❤

Już wiemy, że WOŚPowe spotkania odbędą się w 5 miejscowościach gminnych ?
To wydarzenie dotyczy spotkania w Stawigudzie ?

Silna ekipa z Gryźlin dołączy do Stawigudy i razem będziemy czynić cuda ;-)
Pierwsze aukcje już osiągają piękne kwoty ?

Bombowe Babki Gryźliny-Zielonowo Koło Gospodyń Wiejskich szykują niespodzianki ?
OSP Gryźliny też z Nami będzie ?

Pomysł cudowny mają, wielkie serducho dronem nagrają ? Zadbają też o ciepło ogniska ?
Wiedźmuchy już szykują miotły, by z nami wymiatać ?
MJF studio już planuje filmowanie ?

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie planuje wraz z nami organizację Finału ? Wiemy już, że kuchnia z budynku ,,B" po raz kolejny zachwyci nas wykwintnym bigosikiem, podawanym na gorąco ?
Kontaktują się z nami fantastyczni ludzie, darują fanty, usługi, proponują pomoc i to jest TO ? WOŚP łączy, integruje, a przede wszystkim dba o nasze zdrowie ?
W razie pytań piszcie, dzwońce, zgłaszajcie pomysły, licytujcie i podarowujcie na licytację. Bądźcie zdrowi, radośni i energiczni ?

RAZEM możemy wszystko ?
Załoga Sztabu #960