W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami aromaterapii ogłaszamy zapisy na drugi termin tego samego spotkania.

Gminny Ośrodek Kultury w Stawigudzie serdecznie zaprasza Panie 16+ na warsztaty aromaterapii ,,Światło i Zapach" realizowane w ramach cyklu KOBIECY ŚWIAT, które odbędą się
11 lutego 2022 r. (piątek) o godz. 17.30
w okrągłej sali ZSP przy ul. Leśnej 1 w Stawigudzie.

O WYDARZENIU:
Światło i zapach w zdrowym życiu
Autorski warsztat tworzenia świec i sprayów aromaterapeutycznych
Świece łączą w sobie cztery żywioły – ogień w płomieniu, wodę w wosku, powietrze w dymie i ziemię w knocie.
Na tym autorskim warsztacie uczestnicy dowiedzą się wiele na temat szkodliwości komercyjnych świec a także samodzielnie wykonają ekologiczną świecę powstałą na bazie wosku rzepakowego. Świeca ta będzie wykonywana z ekologicznych, roślinnych komponentów w całości rękodzielniczo.
W drugiej części warsztatu uczestnicy poznają podstawowe naturalne olejki eteryczne i nauczą się jak wykorzystywać je w codziennym życiu. Na bazie nowej wiedzy uczestnicy wykonają spray ułatwiający wyciszanie i zasypianie.
Czekamy na Was - Do zobaczenia ?
Justyna Jurczyk i Lidia Milik

O PROWADZĄCEJ: JUSTYNA JURCZYK
Właścicielka i twórczyni marki Lamium. Wykształcona i zakochana w kierunku zielarstwa i fitoterapii oraz wykorzystania darów natury w codziennym życiu.
W związku z tym, że tworzenie zapachów, kosmetyków i ekologiczny styl życia to jej pasja pragnie dzielić się swoją wiedzą na warsztatach organizowanych zarówno dla osób indywidulanych jak i mniejszych i większych grup.
Posiada tematyczne wykształcenie – tytuł Zielarz fitoterapeuta oraz skończony kurs towaroznastwa zielarskiego, a także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.
www.lamium.pl i fb lamium manufaktura swiec naturalnych

ZAPISY do 08.02.2022 r. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ .
tel. 89/5126-922, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., fb- Lidia Milik
WSTĘP: 20 ZŁ
Wpłaty gotówką w GOK (ul. Leśna 1, budynek szkoły, piwnica) lub przelewem na konto Gminnego Ośrodka Kultury w Stawigudzie.
BANK SPÓŁDZIELCZY W OLSZTYNKU
80 8823 0007 2001 0100 1999 0001
Tytułem "wpisowe - kobiecy świat"

WPISUJCIE W KALENDARZ I WIDZIMY SIĘ!

Polecamy i serdecznie zapraszamy
Koordynator cyklu "Kobiecy Świat "
Lidia Milik